OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Top 13 najlepszych bukmacherów - Grudzień 2017

BetClic.com

Rejestracja
Bonusy
Wysokość Kursów
Oferta
Obsługa klienta
Płatności
Ogólna ocena

BetClic.com Serwis bukmacherski to miejsce, w którym każdy może sprawdzić nie tylko swoją wiedzę, ale również intuicję lub przeczucie dotyczące wyników rozgrywek w wybranej dziedzinie sportowej. Żeby wygrać naprawdę nie trzeba wiele robić. Wystarczy tylko dobrze obstawić wynik meczu i śledzić jego przebieg. W zależności od popularności oraz ilości złożonych zakładów wygrać można nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wystarczy tylko zapoznać się z kalendarzem imprez i wybrać z niego te, które są najbardziej interesujące i chce się obstawić.

Do wybory są różne dyscypliny – piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej. W czasie kiedy odbywają się igrzyska olimpijskie również można obstawiać wyniki związane z dyscyplinami prezentowanymi podczas imprezy. Ponadto na stronie zakładów bukmacherskich można zagrać z innymi zarejestrowanymi użytkownikami. Stawką są oczywiście pieniądze. Wystarczy dokonać rejestracji, pobrać i zainstalować darmowe oprogramowanie do gry i zawalczyć o duże pieniądze. Można grac w pokera, znaleźć się w wirtualnym kasynie lub wybrać inne gry.

Wszystkie wyniki zakończonych meczów oraz stawki dla wygranych są podane niezwłocznie po zakończeniu rozgrywek. Można je na bieżąco sprawdzać na stronie internetowej. Zanim obstawi się wynik można również sprawdzić typy innych graczy, a także sprawdzić, które rozgrywki cieszą się największą popularnością. Wiele udogodnień czeka na te osoby, które systematycznie odwiedzają stronę, przystępują do programów lojalnościowych, decydują się na skorzystanie z promocji.

Przejdź do bukmachera

BetClic.com - wasze opinie

Brak opini. Dodaj pierwszą!

Aby dodać opinię o BetClic.com musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce

Dodaj swoją opinię o BetClic.com!

 • Rejestracja
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Bonusy
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Wysokość Kursów
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Oferta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Obsługa klienta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Płatności
  1
  2
  3
  4
  5
  6

Jak powstaje nasz Ranking?

Pewnie się zastanawiasz jak powstaje ten ranking? Kim jesteśmy? Dlaczego uważamy się za specjalistów? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiadamy Wam, drodzy czytelnicy:
Nie jesteśmy specjalistami...jesteśmy praktykami! Co to oznacza? Każdego miesiąca wysyłamy dziesiątki (a nawet setki) kuponów - przez te 30 dni obracamy kwotą niemalże 100 tyś PLN! Nie ograniczamy się do kilku bukmacherów - obstawiamy wszędzie. Nie ograniczamy się do kilku dyscyplin sportowych - obstawiamy wszystko. Nie boimy się ryzyka! Bo w zakładach bukmacherskich RYZYKO się OPŁACA!

To wszystko pozwala nam każdego miesiąca stworzyć nowy ranking bukmacherów

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem zakładów bukmacherskich

O zaletach korzystania z zakładów sportowych wie chyba każdy, kto miał okazję to takiej gry. Zasady są bardzo proste – wystarczy wytypować wynik wybranego przez siebie starcia sportowego i zgłosić do w zakładach. Zostają one zapisane i zapamiętane w systemie. Jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez rozrywkę. Często inwestowane stawki są niewielkie a pieniądze, które wygrywa się dzięki dobrze obstawionemu wynikowi to wielokrotność zainwestowanej gotówki. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować szczęścia właśnie tutaj.

Zapraszamy!
Wybór czytelników
 • Dobra obsługa klienta
 • Duży wybór zakładów sportowych
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
Wybór ekspertów
 • Bonusy powitalne
 • Zakłady na żywo
 • Łatwa rejestracja