OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Top 13 najlepszych bukmacherów - Grudzień 2017

Betgun.com

Rejestracja
Bonusy
Wysokość Kursów
Oferta
Obsługa klienta
Płatności
Ogólna ocena

Betgun.com Jeśli ktoś poszukuje serwisu bukmacherskiego stworzonego z myślą o Polakach, może wybrać na przykład Betgun.com. Jest to dość amatorski serwis, co jednak nie oznacza, że nie warto korzystać z jego usług. Może on przekonać graczy ciekawymi bonusami oraz całkiem korzystnymi kursami zawieranych zakładów. Serwis ten istnieje w sieci od 2005 r., co pozwoliło mu zdobyć zaufanie wielu graczy z Polski.

Trudno nie wymienić wśród zalet serwisu Betgun.com strony internetowej w języku polskim wraz z możliwością operowania naszą rodzimą walutą – dzięki temu z usług tego serwisu mogą bez problemu korzystać także osoby nie znające języków obcych. Gracze mogą liczyć tu także na wspomniane już atrakcyjne bonusy, a nawet na promocje dla zawodników, którzy posiadają ujemny bilans gry. Ponadto, strona Betgun.com jest przejrzysta i ciekawa graficznie, można skorzystać z opcji czatu na żywo, a wpłaty i wypłaty realizowane są bez pobierania prowizji.

Niestety, gracze muszą liczyć się z tym, że Betgun.com posiada mało wiarygodny SBR ranking D+.

Przejdź do bukmachera

Betgun.com - wasze opinie

Brak opini. Dodaj pierwszą!

Aby dodać opinię o Betgun.com musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce

Dodaj swoją opinię o Betgun.com!

 • Rejestracja
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Bonusy
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Wysokość Kursów
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Oferta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Obsługa klienta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Płatności
  1
  2
  3
  4
  5
  6

Jak powstaje nasz Ranking?

Pewnie się zastanawiasz jak powstaje ten ranking? Kim jesteśmy? Dlaczego uważamy się za specjalistów? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiadamy Wam, drodzy czytelnicy:
Nie jesteśmy specjalistami...jesteśmy praktykami! Co to oznacza? Każdego miesiąca wysyłamy dziesiątki (a nawet setki) kuponów - przez te 30 dni obracamy kwotą niemalże 100 tyś PLN! Nie ograniczamy się do kilku bukmacherów - obstawiamy wszędzie. Nie ograniczamy się do kilku dyscyplin sportowych - obstawiamy wszystko. Nie boimy się ryzyka! Bo w zakładach bukmacherskich RYZYKO się OPŁACA!

To wszystko pozwala nam każdego miesiąca stworzyć nowy ranking bukmacherów

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem zakładów bukmacherskich

O zaletach korzystania z zakładów sportowych wie chyba każdy, kto miał okazję to takiej gry. Zasady są bardzo proste – wystarczy wytypować wynik wybranego przez siebie starcia sportowego i zgłosić do w zakładach. Zostają one zapisane i zapamiętane w systemie. Jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez rozrywkę. Często inwestowane stawki są niewielkie a pieniądze, które wygrywa się dzięki dobrze obstawionemu wynikowi to wielokrotność zainwestowanej gotówki. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować szczęścia właśnie tutaj.

Zapraszamy!
Wybór czytelników
 • Dobra obsługa klienta
 • Duży wybór zakładów sportowych
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
Wybór ekspertów
 • Bonusy powitalne
 • Zakłady na żywo
 • Łatwa rejestracja