OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Top 13 najlepszych bukmacherów - Grudzień 2017

Betsafe.com

Rejestracja
Bonusy
Wysokość Kursów
Oferta
Obsługa klienta
Płatności
Ogólna ocena

Betsafe.com Zakłady bukmacherskie to ciekawy sposób na rozrywkę. Każdy zarejestrowany użytkownik może liczyć na oferty specjalne, takie jak dodatkowe bonusy do kasyna czy więcej szans na obstawianie. System informowania o interesujących meczach lub grach o najwyższą stawkę będzie powiadamiał kiedy warto jest złożyć zakład. To klient decyduje o obstawianym wyniku a przebieg gry można śledzić nie tylko w telewizorze, ale również w internecie. Pełen komfort obstawiania wyników. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby wygrać trochę pieniędzy i sprawdzić się w zupełnie nowej dziedzinie.

Możliwość wejścia do gry w kasynie czerwonym i czarnym to multum szans związanych z grami wrzutowymi, ruletką czy innymi grami stołowymi. Ponadto w ofercie serwisu znajduje się szereg gier różnego typu, w które można grać bez żadnych ograniczeń. Osoby zainteresowane tym, co dzieje się w serwisie i u jego najbardziej aktywnych użytkowników, mogą również śledzić zapisy na blogu. Warto śledzić nie tylko najpopularniejsze wydarzenia związane z zakładami i działalnością strony.

W miejscach takich jak to można przeczytać wiele interesujących wiadomości związanych z poszczególnymi drużynami lub sportowcami. Ich starcia można śledzić online. Tutaj też na bieżąco pojawiają się wszystkie wyniki aktualnie zakończonych gier, konkursów oraz rozgrywek. W ten sposób każdy użytkownik serwisu jest zawsze na bieżąco z zakładami i wie dokładnie ile wygrał pieniędzy. Istnieje również możliwość łączenia i kumulowania się zakładów w celu podniesienia stawki.

Przejdź do bukmachera

Betsafe.com - wasze opinie

Brak opini. Dodaj pierwszą!

Aby dodać opinię o Betsafe.com musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce

Dodaj swoją opinię o Betsafe.com!

 • Rejestracja
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Bonusy
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Wysokość Kursów
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Oferta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Obsługa klienta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Płatności
  1
  2
  3
  4
  5
  6

Jak powstaje nasz Ranking?

Pewnie się zastanawiasz jak powstaje ten ranking? Kim jesteśmy? Dlaczego uważamy się za specjalistów? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiadamy Wam, drodzy czytelnicy:
Nie jesteśmy specjalistami...jesteśmy praktykami! Co to oznacza? Każdego miesiąca wysyłamy dziesiątki (a nawet setki) kuponów - przez te 30 dni obracamy kwotą niemalże 100 tyś PLN! Nie ograniczamy się do kilku bukmacherów - obstawiamy wszędzie. Nie ograniczamy się do kilku dyscyplin sportowych - obstawiamy wszystko. Nie boimy się ryzyka! Bo w zakładach bukmacherskich RYZYKO się OPŁACA!

To wszystko pozwala nam każdego miesiąca stworzyć nowy ranking bukmacherów

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem zakładów bukmacherskich

O zaletach korzystania z zakładów sportowych wie chyba każdy, kto miał okazję to takiej gry. Zasady są bardzo proste – wystarczy wytypować wynik wybranego przez siebie starcia sportowego i zgłosić do w zakładach. Zostają one zapisane i zapamiętane w systemie. Jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez rozrywkę. Często inwestowane stawki są niewielkie a pieniądze, które wygrywa się dzięki dobrze obstawionemu wynikowi to wielokrotność zainwestowanej gotówki. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować szczęścia właśnie tutaj.

Zapraszamy!
Wybór czytelników
 • Dobra obsługa klienta
 • Duży wybór zakładów sportowych
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
Wybór ekspertów
 • Bonusy powitalne
 • Zakłady na żywo
 • Łatwa rejestracja