OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Top 13 najlepszych bukmacherów - Grudzień 2017

Betsson.com

Rejestracja
Bonusy
Wysokość Kursów
Oferta
Obsługa klienta
Płatności
Ogólna ocena

Betsson.com Betsson.com to internetowy serwis bukmacherski, który pochodzi ze Szwecji. Jest notowany na tamtejszej giełdzie, co gwarantuje bezpieczeństwo gier hazardowych oraz zawieranych tam zakładów sportowych. Jest to serwis, który nadaje się zarówno dla osób doświadczonych, jak i dla początkujących graczy.

Serwis Betsson.com jest dostępny w polskiej wersji językowej (ogólnie występuje on aż w 19 językach), dzięki czemu nie ma żadnych problemów w zapoznaniu się z regulaminem oraz zasadami gier i zakładów. Można również operować tu polską walutą.

Dlaczego warto korzystać z usług oferowanych przed Betsson.com? Jest to firma o bardzo wysokiej wiarygodności i korzystnych dla graczy kursach. Dostępne są tu atrakcyjne bonusy z przejrzystymi zasadami ich przyznawania. Gracze mają możliwość zawierania zakładów na żywo. Ponadto warto tu wymienić niskie prowizje, pomocny polski support, funkcję czatu na żywo w języku polskim (wraz z możliwością otrzymania jego historii na e-maila) oraz atrakcyjną i przejrzystą szatę graficzną.

Przejdź do bukmachera

Betsson.com - wasze opinie

Brak opini. Dodaj pierwszą!

Aby dodać opinię o Betsson.com musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce

Dodaj swoją opinię o Betsson.com!

 • Rejestracja
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Bonusy
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Wysokość Kursów
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Oferta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Obsługa klienta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Płatności
  1
  2
  3
  4
  5
  6

Jak powstaje nasz Ranking?

Pewnie się zastanawiasz jak powstaje ten ranking? Kim jesteśmy? Dlaczego uważamy się za specjalistów? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiadamy Wam, drodzy czytelnicy:
Nie jesteśmy specjalistami...jesteśmy praktykami! Co to oznacza? Każdego miesiąca wysyłamy dziesiątki (a nawet setki) kuponów - przez te 30 dni obracamy kwotą niemalże 100 tyś PLN! Nie ograniczamy się do kilku bukmacherów - obstawiamy wszędzie. Nie ograniczamy się do kilku dyscyplin sportowych - obstawiamy wszystko. Nie boimy się ryzyka! Bo w zakładach bukmacherskich RYZYKO się OPŁACA!

To wszystko pozwala nam każdego miesiąca stworzyć nowy ranking bukmacherów

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem zakładów bukmacherskich

O zaletach korzystania z zakładów sportowych wie chyba każdy, kto miał okazję to takiej gry. Zasady są bardzo proste – wystarczy wytypować wynik wybranego przez siebie starcia sportowego i zgłosić do w zakładach. Zostają one zapisane i zapamiętane w systemie. Jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez rozrywkę. Często inwestowane stawki są niewielkie a pieniądze, które wygrywa się dzięki dobrze obstawionemu wynikowi to wielokrotność zainwestowanej gotówki. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować szczęścia właśnie tutaj.

Zapraszamy!
Wybór czytelników
 • Dobra obsługa klienta
 • Duży wybór zakładów sportowych
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
Wybór ekspertów
 • Bonusy powitalne
 • Zakłady na żywo
 • Łatwa rejestracja