OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Top 13 najlepszych bukmacherów - Grudzień 2017

Oddsring.com

Rejestracja
Bonusy
Wysokość Kursów
Oferta
Obsługa klienta
Płatności
Ogólna ocena

Oddsring.com Już w czwartek zaczynają się Mistrzostwa Świata FIFA w Brazylii. Przez kolejny miesiąc 32 ekipy z całego świata będą mierzyć się ze sobą na brazylijskich boiskach, a piłkarskie emocje wśród wszystkich fanów futbolu sięgną zenitu. Podczas trwania Mundialu, Oddsring wyłoni Mistrza Zakładów Sportowych Mundialu 2014

Typuj!
Zwycięż i zgarnij 2000 złotych extra!
Łączna pula nagród to 8000 złotych!


Udział w promocji jest automatyczny. Nie musisz nigdzie się zapisywać!

Jedyne co musisz zrobić to postawić min 20 zakładów, po stawce minimalnej 3$ ( lub równowartość w Twojej walucie konta gracza ). Więcej szczegółów tutaj.

Nagrody zostaną przelane na zwycięskie konta graczy 14 lipca 2014 roku.

OddsRing.com to jeden z popularniejszych internetowych bukmacherów. Serwis ten szczyci się ponad 5-letnim doświadczeniem w dziedzinie sportowo-hazardowej, co może być gwarancją przejrzystych zasad, solidności i wypłacalności. Najważniejsze jednak jest to, że funkcjonuje on także w języku polskim (ponadto dostępny jest także w wersji angielskiej, rosyjskiej, niemieckiej oraz tureckiej).

Bukmacher OddsRing słynie z tego, że oferuje jedne z najszybszych usług działających w obszarze gier internetowych oraz zakładów bukmacherskich. Dzięki temu, że istnieje w Internecie polska wersja OddsRing, gracze mogą operować złotówkami oraz korzystać z wygodnego systemu Przelewy24.

Wśród zalet bukmachera OddsRing bez wątpienia warto wymienić szybkość i prostotę zawierania zakładów, natychmiastowe wypłaty gotówki, bogatą ofertę gier i typów zakładów bukmacherskich, korzystne kursy, możliwość zawierania zakładów na żywo, przejrzyste limity, ciekawe bonusy oraz atrakcyjny program lojalnościowy dla stałych graczy.

Przejdź do bukmachera

Oddsring.com - wasze opinie

 • Solidny bukmacher z dobrymi stawkami

  ukryj oceny »
  Rejestracja
  Bonusy
  Wysokość Kursów
  Oferta
  Obsługa klienta
  Płatności

  Dodano 27.03.2015 przez 100procent

Aby dodać opinię o Oddsring.com musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce

Dodaj swoją opinię o Oddsring.com!

 • Rejestracja
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Bonusy
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Wysokość Kursów
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Oferta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Obsługa klienta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Płatności
  1
  2
  3
  4
  5
  6

Jak powstaje nasz Ranking?

Pewnie się zastanawiasz jak powstaje ten ranking? Kim jesteśmy? Dlaczego uważamy się za specjalistów? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiadamy Wam, drodzy czytelnicy:
Nie jesteśmy specjalistami...jesteśmy praktykami! Co to oznacza? Każdego miesiąca wysyłamy dziesiątki (a nawet setki) kuponów - przez te 30 dni obracamy kwotą niemalże 100 tyś PLN! Nie ograniczamy się do kilku bukmacherów - obstawiamy wszędzie. Nie ograniczamy się do kilku dyscyplin sportowych - obstawiamy wszystko. Nie boimy się ryzyka! Bo w zakładach bukmacherskich RYZYKO się OPŁACA!

To wszystko pozwala nam każdego miesiąca stworzyć nowy ranking bukmacherów

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem zakładów bukmacherskich

O zaletach korzystania z zakładów sportowych wie chyba każdy, kto miał okazję to takiej gry. Zasady są bardzo proste – wystarczy wytypować wynik wybranego przez siebie starcia sportowego i zgłosić do w zakładach. Zostają one zapisane i zapamiętane w systemie. Jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez rozrywkę. Często inwestowane stawki są niewielkie a pieniądze, które wygrywa się dzięki dobrze obstawionemu wynikowi to wielokrotność zainwestowanej gotówki. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować szczęścia właśnie tutaj.

Zapraszamy!
Wybór czytelników
 • Dobra obsługa klienta
 • Duży wybór zakładów sportowych
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
Wybór ekspertów
 • Bonusy powitalne
 • Zakłady na żywo
 • Łatwa rejestracja