OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Top 13 najlepszych bukmacherów - Grudzień 2017

Sportingbet.com

Rejestracja
Bonusy
Wysokość Kursów
Oferta
Obsługa klienta
Płatności
Ogólna ocena

Sportingbet.com Oferta zakładów bukmacherskich obejmuje różne dyscypliny sportowe. Wśród nich znaleźć można zdecydowanie najbardziej popularną piłkę nożną, ręczną, koszykówkę, siatkówkę. Oczywiście podczas letnich i zimowych igrzysk olimpijskich można obstawiać też medalistów i kolejne wyniki, rekordy. Zasada jest prosta – typuje się wynik, zapisuje i zgłasza do zakładów, które go przechowują a potem albo uczestniczy się w puli wygranych albo nie. Podobnie jak wiele innych serwisów również i ten oferuje dwa rodzaje rozrywki.

Pierwszy to oczywiście rozrywka internetowa czyli obstawianie wyników, korzystanie z różnych gier, do których dostęp uzyskuje się po dokonaniu rejestracji konta. Wśród nich wybrać można sobie gry stołowe, animowane ruletki oraz wieloosobowe, w których o najlepszy wynik walczy się z kilkoma osobami jednocześnie. Taka forma rozrywki jest ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu i pozwala się sprawdzić w charakterze gracza.

Drugi rodzaj to gry i rozgrywki prezentowane na żywo. Wśród nich wymienić należy oczywiście najbardziej popularną opcję – kasyno live. To tutaj czekają prawdziwe krupierki przy prawdziwych stołach. Można podjąć wyzwanie i zagrać w jedną z czterech gier. Zawalczyć samemu lub z innymi graczami „zasiąść” do jednego stołu. Na żywo można tez śledzić przebieg niektórych meczów i olimpijskich dyscyplin sportowych. Jest to świetna opcja dla osób, które obstawiły wynik i nie mają możliwości śledzenia przebiegu gry. Wystarczy wówczas włączyć komputer lub uruchomić aplikację na telefonie komórkowym i jest się na bieżąco z wynikami.

Przejdź do bukmachera

Sportingbet.com - wasze opinie

Brak opini. Dodaj pierwszą!

Aby dodać opinię o Sportingbet.com musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce

Dodaj swoją opinię o Sportingbet.com!

 • Rejestracja
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Bonusy
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Wysokość Kursów
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Oferta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Obsługa klienta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Płatności
  1
  2
  3
  4
  5
  6

Jak powstaje nasz Ranking?

Pewnie się zastanawiasz jak powstaje ten ranking? Kim jesteśmy? Dlaczego uważamy się za specjalistów? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiadamy Wam, drodzy czytelnicy:
Nie jesteśmy specjalistami...jesteśmy praktykami! Co to oznacza? Każdego miesiąca wysyłamy dziesiątki (a nawet setki) kuponów - przez te 30 dni obracamy kwotą niemalże 100 tyś PLN! Nie ograniczamy się do kilku bukmacherów - obstawiamy wszędzie. Nie ograniczamy się do kilku dyscyplin sportowych - obstawiamy wszystko. Nie boimy się ryzyka! Bo w zakładach bukmacherskich RYZYKO się OPŁACA!

To wszystko pozwala nam każdego miesiąca stworzyć nowy ranking bukmacherów

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem zakładów bukmacherskich

O zaletach korzystania z zakładów sportowych wie chyba każdy, kto miał okazję to takiej gry. Zasady są bardzo proste – wystarczy wytypować wynik wybranego przez siebie starcia sportowego i zgłosić do w zakładach. Zostają one zapisane i zapamiętane w systemie. Jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez rozrywkę. Często inwestowane stawki są niewielkie a pieniądze, które wygrywa się dzięki dobrze obstawionemu wynikowi to wielokrotność zainwestowanej gotówki. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować szczęścia właśnie tutaj.

Zapraszamy!
Wybór czytelników
 • Dobra obsługa klienta
 • Duży wybór zakładów sportowych
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
Wybór ekspertów
 • Bonusy powitalne
 • Zakłady na żywo
 • Łatwa rejestracja