OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Top 13 najlepszych bukmacherów - Grudzień 2017

Williamhill.com

Rejestracja
Bonusy
Wysokość Kursów
Oferta
Obsługa klienta
Płatności
Ogólna ocena

Williamhill.com Osoby poszukujące solidnego i doświadczonego Bukmachera internetowego z pewnością mogą śmiało założyć swoje konto w serwisie WilliamHill.com. Działa on na bowiem od 1934 roku – oczywiście w formie stacjonarnej - i został założony w Wielkiej Brytanii. WilliamHill.com można zaliczyć do najbardziej bezpiecznych rozwiązań z kilku powodów:

− wspomniane kilkudziesięcioletnie doświadczenie,
− wysoki ranking SBR,
− wiarygodna jurysdykcja,
− WilliamHill jest notowany na giełdzie londyńskiej.

Internetowa wersja bukmachera WilliamHill została przetłumaczona także na język polski, co jest dużym ułatwieniem dla polskich graczy, którzy nie operują zbyt dobrze językiem angielskim. Kursy dostępne u tego bukmachera są dość wysokie, zwłaszcza w przypadku takich dyscyplin jak tenis, krykiet oraz baseball – ogólnie serwis ten obsługuje aż 26 różnych dyscyplin sportowych. Ponadto plusem są niskie stawki minimalne, atrakcyjne bonusy z prostymi warunkami przyznania oraz zakłady na żywo. Niestety, nie ma tu możliwości operowania polską walutą.

Przejdź do bukmachera

Williamhill.com - wasze opinie

Brak opini. Dodaj pierwszą!

Aby dodać opinię o Williamhill.com musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce

Dodaj swoją opinię o Williamhill.com!

 • Rejestracja
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Bonusy
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Wysokość Kursów
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Oferta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Obsługa klienta
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • Płatności
  1
  2
  3
  4
  5
  6

Jak powstaje nasz Ranking?

Pewnie się zastanawiasz jak powstaje ten ranking? Kim jesteśmy? Dlaczego uważamy się za specjalistów? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiadamy Wam, drodzy czytelnicy:
Nie jesteśmy specjalistami...jesteśmy praktykami! Co to oznacza? Każdego miesiąca wysyłamy dziesiątki (a nawet setki) kuponów - przez te 30 dni obracamy kwotą niemalże 100 tyś PLN! Nie ograniczamy się do kilku bukmacherów - obstawiamy wszędzie. Nie ograniczamy się do kilku dyscyplin sportowych - obstawiamy wszystko. Nie boimy się ryzyka! Bo w zakładach bukmacherskich RYZYKO się OPŁACA!

To wszystko pozwala nam każdego miesiąca stworzyć nowy ranking bukmacherów

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem zakładów bukmacherskich

O zaletach korzystania z zakładów sportowych wie chyba każdy, kto miał okazję to takiej gry. Zasady są bardzo proste – wystarczy wytypować wynik wybranego przez siebie starcia sportowego i zgłosić do w zakładach. Zostają one zapisane i zapamiętane w systemie. Jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez rozrywkę. Często inwestowane stawki są niewielkie a pieniądze, które wygrywa się dzięki dobrze obstawionemu wynikowi to wielokrotność zainwestowanej gotówki. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować szczęścia właśnie tutaj.

Zapraszamy!
Wybór czytelników
 • Dobra obsługa klienta
 • Duży wybór zakładów sportowych
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
Wybór ekspertów
 • Bonusy powitalne
 • Zakłady na żywo
 • Łatwa rejestracja