OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Top 13 najlepszych bukmacherów - Grudzień 2017

O nas

Witamy serdecznie na stronie TopZaklady.pl. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych serwisów bukmacherskich. Znajdziecie tutaj zarówno oceny poszczególnych serwisów przydzielone na podstawie pewnych kryteriów, jak równiez ich opisy.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was dział "Artykuły", w którym umieszczać będziemy ciekawe artykuły, porady związane z zakładami sportowymi.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia zgromadzonych przez nas materiałów!

Jak powstaje nasz Ranking?

Pewnie się zastanawiasz jak powstaje ten ranking? Kim jesteśmy? Dlaczego uważamy się za specjalistów? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiadamy Wam, drodzy czytelnicy:
Nie jesteśmy specjalistami...jesteśmy praktykami! Co to oznacza? Każdego miesiąca wysyłamy dziesiątki (a nawet setki) kuponów - przez te 30 dni obracamy kwotą niemalże 100 tyś PLN! Nie ograniczamy się do kilku bukmacherów - obstawiamy wszędzie. Nie ograniczamy się do kilku dyscyplin sportowych - obstawiamy wszystko. Nie boimy się ryzyka! Bo w zakładach bukmacherskich RYZYKO się OPŁACA!

To wszystko pozwala nam każdego miesiąca stworzyć nowy ranking bukmacherów

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem zakładów bukmacherskich

O zaletach korzystania z zakładów sportowych wie chyba każdy, kto miał okazję to takiej gry. Zasady są bardzo proste – wystarczy wytypować wynik wybranego przez siebie starcia sportowego i zgłosić do w zakładach. Zostają one zapisane i zapamiętane w systemie. Jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez rozrywkę. Często inwestowane stawki są niewielkie a pieniądze, które wygrywa się dzięki dobrze obstawionemu wynikowi to wielokrotność zainwestowanej gotówki. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować szczęścia właśnie tutaj.

Zapraszamy!
Wybór czytelników
  • Dobra obsługa klienta
  • Duży wybór zakładów sportowych
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
Wybór ekspertów
  • Bonusy powitalne
  • Zakłady na żywo
  • Łatwa rejestracja