OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Top 13 najlepszych bukmacherów - Grudzień 2017

Skrill

Skrill.com Skrill.com Skrill.com to serwis, który umożliwia szybki i wygodny obrót pieniędzmi elektronicznymi – siedząc wygodnie we własnym domu i o dowolnej porze. Firma działa od 2011 r. i od tego czasu stała się jednym z najbardziej popularnych rozwiązań tego typu. Wystarczy tylko założyć bezpłatnie swoje indywidualne konto w serwisie Skrill.com, by móc wysyłać i odbierać pieniądze niemal na całym świecie. Z systemu tego korzysta aż 200 krajów, a do wyboru jest 40 walut. Każda transakcja wykonywana jest szybko, łatwo, tanio, a do tego bezpiecznie. Nie ma konieczności ujawniania żadnych danych finansowych o charakterze poufnym. Wszystkie operacje na pieniądzach elektronicznych wykonywane są online. Z serwisu Skrill.com korzystać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, które dzięki temu rozwiązaniu mogą łatwo rozszerzać swoją działalność na inne kraje.

Skrill.com to rodzaj Portfela Elektronicznego, z którego można wygodnie wykonywać transakcje bukmacherskie. Dzięki niemu można korzystać z największych internetowych serwisów bukmacherskich, nawet jeśli nie mają one swojej siedziby w Polsce i nie operują złotówkami. Wszystkie przelewy i wypłaty realizowane są błyskawicznie. A pieniądze stanowiące wygraną z zakładów i gier bukmacherskich można wygodnie albo przelać na własne konto bankowe, albo też wypłacić z bankomatu za pomocą karty przedpłaconej Skrill MasterCard. Skrill.com to także rozwiązanie wygodne dla osób prowadzących handel online, korzystających z opcji zakupów internetowych, a także w każdej innej sytuacji, w której musimy wykonać lub odebrać przelew gotówki.

Jak powstaje nasz Ranking?

Pewnie się zastanawiasz jak powstaje ten ranking? Kim jesteśmy? Dlaczego uważamy się za specjalistów? Dlaczego warto nam zaufać?

Odpowiadamy Wam, drodzy czytelnicy:
Nie jesteśmy specjalistami...jesteśmy praktykami! Co to oznacza? Każdego miesiąca wysyłamy dziesiątki (a nawet setki) kuponów - przez te 30 dni obracamy kwotą niemalże 100 tyś PLN! Nie ograniczamy się do kilku bukmacherów - obstawiamy wszędzie. Nie ograniczamy się do kilku dyscyplin sportowych - obstawiamy wszystko. Nie boimy się ryzyka! Bo w zakładach bukmacherskich RYZYKO się OPŁACA!

To wszystko pozwala nam każdego miesiąca stworzyć nowy ranking bukmacherów

Zapraszam do zapoznania się z aktualnym rankingiem zakładów bukmacherskich

O zaletach korzystania z zakładów sportowych wie chyba każdy, kto miał okazję to takiej gry. Zasady są bardzo proste – wystarczy wytypować wynik wybranego przez siebie starcia sportowego i zgłosić do w zakładach. Zostają one zapisane i zapamiętane w systemie. Jest to jeden z najpewniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez rozrywkę. Często inwestowane stawki są niewielkie a pieniądze, które wygrywa się dzięki dobrze obstawionemu wynikowi to wielokrotność zainwestowanej gotówki. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować szczęścia właśnie tutaj.

Zapraszamy!
Wybór czytelników
  • Dobra obsługa klienta
  • Duży wybór zakładów sportowych
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
Wybór ekspertów
  • Bonusy powitalne
  • Zakłady na żywo
  • Łatwa rejestracja