Jak założyć konto u bukmachera? Stacjonarnie vs online!

W czasie wakacji chcesz dokonać rejestracji w najlepszym podmiocie hazardowym? A może wolisz obstawiać w lokalach naziemnych? Dzisiaj opisujemy obie te opcje. Dowiedz się, jak wygląda gra w punktach stacjonarnych STS. Sprawdź także, co trzeba zrobić, aby zarejestrować się online. Czy jest to skomplikowane? Na jakie profity można potem liczyć?

Gra w punktach stacjonarnych jest bardzo prosta

Bierzemy pod lupę ten podmiot hazardowy nieprzypadkowo. W końcu STS jest obecnie zdecydowanie na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o rozmaite rankingi popularności. Oczywiście, to legalna firma bukmacherska. Warto zaznaczyć, że możesz tam obstawiać m.in. w lokalach naziemnych. STS oferuje ich zaś zdecydowanie najwięcej na terenie całego kraju. Jak wygląda typowanie w punktach stacjonarnych? Załóżmy, że chcesz postawić na Lecha Poznań w spotkaniu z Karabachem Agdam. W ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. Obok tego wydarzenia znajduje się jego numer. Musisz wpisać go na papierowej karteczce. To nie wszystko. Należy także podać swój typ. Jeśli chcesz zagrać na Kolejorza, to należy postawić na „jedynkę”. Remis to „x”, a wygrana gości z Azerbejdżanu to „dwójka”. Jakie jeszcze informacje należy ulokować na swoim kuponie? Trzeba określić stawkę. Potem właściwy kupon zostanie wydrukowany. Pamiętaj, by dobrze go pilnować. Jeśli bowiem wygrasz, to na jego podstawie będziesz mógł odebrać pieniądze z zakładu. Co ważne, w punkcie możesz też założyć konto online. Pamiętaj, by wziąć ze sobą dowód osobisty.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Zakładanie konta w sieci: o czym warto pamiętać?

Obecnie sporo osób obstawia w internecie. Wszak ta metoda jest wygodniejsza. Ponadto można grać nawet późnymi wieczorami, czy w godzinach nocnych itp. Nie wiesz jednak, jak założyć konto u bukmachera przez internet? Nie ma tutaj nic trudnego. Na początek wejdź na https://www.sts.pl/pl/registration/. Tam trzeba podać kilka najbardziej istotnych informacji. Warto zaznaczyć, że procedury są w tym temacie standardowe i normalne. Jeśli podasz jakieś dane na swój temat, to możesz być spokojny. Wszak będą one odpowiednio przechowywane i w 100% zabezpieczone. Dlaczego jeszcze możesz być spokojny? Ta firma bukmacherska działa zgodnie z rozmaitymi normami. Jeszcze zaś nie słyszeliśmy, żeby ktokolwiek miał problemy itp. w tym temacie. Twoje dane będą zatem bezpieczne. W czasie rejestracji warto zadbać o to, by był wpisany odpowiedni kod promocyjny. Dzięki temu możesz zainkasować np. zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie inne bonusy są oferowane przez STS?

Firma hazardowa STS mocno rozpieszcza swoich Klientów. Wszak oferowane są rozmaite promocje powitalne. Tak samo, jak dla stałych użytkowników. Dzisiaj jednak skupimy się na tej pierwszej grupie. Jak wpiszesz w czasie zakładania konta odpowiedni voucher do STS, to będziesz mógł zainkasować nie tylko zakład bez ryzyka do 100 PLN. Oferowany jest także bonus w wysokości 1500 PLN. Aby z niego skorzystać, należy w ciągu 30 dni (od momentu założenia konta) trzykrotnie wpłacić pieniądze. Dzięki temu zainkasujesz kolejno 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button