Jakie czynniki wpływają na kursy w zakładach bukmacherskich?

Aspekt związany z tym zagadnieniem jest istotny. Każdy gracz na poważnie traktujący zakłady bukmacherskie powinien zatem wiedzieć, co wpływa na kursy. A okazuje się, że tych czynników jest naprawdę sporo…

Bieżąca forma i jaki kod promocyjny dostaniemy od goplusbet

Aby można było notować dobre wyniki w podmiotach hazardowych, najpierw trzeba w ogóle coś obstawić. Gracze typują zaś konkretne spotkania, pojedynki na korcie itd. Oddsmakerzy wystawiają kursy m.in. na podstawie aktualnej formy. Np. konkretnych drużyn piłkarskich. Lubisz obstawiać futbol? Chcesz niedługo założyć konto bukmacherskie? Wybrałeś GO+bet? Jest to dobra decyzja, ponieważ ten podmiot hazardowy oferuje legalne usługi. A dodatkowo hojne bonusy. Aby się o tym przekonać, wpisz w czasie zakładania konta odpowiedni goplusbet kod promocyjny. A potem wpłać depozyt i możesz już typować. Warto zaznaczyć, że kursy bukmacherskie np. w spotkaniach futbolowych zależą od tego, jak konkretne ekipy radziły sobie w ostatnim czasie. Jeśli np. gospodarze w kilku poprzednich spotkaniach zanotowali praktycznie same zwycięstwa (a goście większość potyczek przegrywali), to jest jasne, kto tutaj będzie faworytem. Osoby, które ustalają kursy bukmacherskie, zwracają również uwagę na czynniki motywacyjne. Jest to zaś szczególnie ważne pod koniec sezonu. Wtedy niektóre kluby jeszcze o coś grają, a inne są już mentalnie na wakacjach. W tym przypadku faworytami są oczywiście ci pierwsi. I rzadko zdarza się, aby gracze tej ekipy nie zanotowali zwycięstwa.

Postawa w spotkaniach domowych/wyjazdowych

Na kursy bukmacherskie wpływa również postawa w meczach u siebie/w delegacji. O co tutaj chodzi jednak w praktyce? Jesteś początkującym w świecie zakładów bukmacherskich? Chcesz natomiast umiejętnie wykorzystać przyznany Ci goplusbet bonus od GO+bet? Ważne jest to, że oddsmakerzy zwracają uwagę na to, jak np. gospodarze radzą sobie u siebie. Załóżmy, że goście są wyżej w tabeli. Gospodarze rzadko jednak przegrywają na swoim boisku. Dodatkowo mają dobrą serię w kilku ostatnich potyczkach. W takim razie gospodarze na pewno nie będą skazani na pożarcie w takiej potyczce. Uważamy, że kursy mogą być wyrównane. Albo nawet z lekkim wskazaniem na gospodarzy.

Kontuzje mają duży wpływ na kursy bukmacherskie

Po wystawieniu notowań często się one potem zmieniają. Co ma tutaj wpływ na te roszady? Na pewno ewentualne kontuzje poszczególnych zawodników. Załóżmy, że Polska za kilka dni zagra z Mołdawią w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Aktualny kurs to 1,50. Jeśli jednak okaże się, że kontuzji doznał np. Robert Lewandowski, to wówczas te notowania bez wątpienia pójdą w górę. Bez RL9 trudniej będzie bowiem o zanotowanie wiktorii itd.

Typy graczy także są istotne

Notowania zmieniają się również pod wpływem zachowania klientów podmiotów hazardowych. Jeśli np. dane spotkanie tenisowe zostało wstępnie oszacowane na 1,9 – 1,9, ale potem bardzo dużo graczy zagrało na gospodarza, to wówczas kursy na niego spadną. Firmy bukmacherskie tak nimi rotują, by mieć zysk na konkretnym wydarzeniu niezależnie od końcowego wyniku.

Bukmacher

Jaki bukmacher online oferuje najlepsze promocje i bonusy dla nowych graczy? Czy Betfan to nowy lider z rankingu bukmacherów internetowych? Które zakłady bukmacherskie maja najwyższe kursy? Czytaj nasz blog, a dowiesz się tego wszystkiego z artykułów, które piszemy dla Ciebie.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button