Jak obstawiać u bukmachera?

Jak obstawiać u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie przyciągają coraz więcej osób. Chciałbyś nie tylko inwestować pieniądze, lecz jednocześnie je pomnażać? W takim razie trzeba poznać kilka podstawowych wskazówek odnośnie obstawiania, przeczytać kilka poradników bukmacherskich. Jak zatem grać, by wygrywać?

Warto dokładnie analizować grane typy

Jeśli zależy Ci na czerpaniu zysków z bukmacherki, to ta właśnie sprawa powinna być dla Ciebie priorytetowa. Bez pracy nie ma kołaczy. Zapamiętaj to sobie. Aby regularnie wygrywać pieniądze, należy bardzo rzetelnie analizować obstawiane wydarzenia. Nie chodzi o to, by spędzić na przykład pół dnia na wykonywaniu tej czynności. Musisz jednak dokładnie sprawdzić wszystkie kluczowe kwestie. Jeśli nabierzesz wprawy, to wykonywanie tego zadania wcale nie będzie aż tak bardzo czasochłonne. Zawsze początki są najtrudniejsze. Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich. Co trzeba szczególnie analizować? Na pewno jest to obecna forma danego zawodnika lub klubu (w zależności od tego, jaką dyscyplinę typujesz). Warto sprawdzić strony z przewidywanymi składami, na których są wyszczególnieni gracze kontuzjowani itp. Brak kluczowego zawodnika ma bowiem spore przełożenie na potencjał danej drużyny. Urazy mają jeszcze większe znaczenie w przypadku sportów indywidualnych.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Liczy się nie ilość, a jakość!

Graj jeden, może dwa typy na kuponie. Od razu powinieneś zrezygnować z obstawiania tak zwanych taśm. Dla osób, które dopiero pierwszy raz stykają się z takim terminem, należy się kilka słów wyjaśnień. Otóż taśmy to kupony składające się z kilku, kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu wydarzeń sportowych. Najczęściej pochodzą one z rozmaitych dyscyplin. Taki model typowania jest bez sensu. Wybieraj single albo maksymalnie dwa wydarzenia. Dokładnie je przeanalizuj. Postaraj się znaleźć jakieś słabe aspekty danego typu. Lepiej grać profesjonalnie przeanalizowany jeden typ, niż taśmy, nad którymi tak naprawdę nie mamy do końca kontroli. Wszak nie ma możliwości, by dokładnie sprawdzić poszczególne wydarzenia, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skoncentruj się na konkretnych rozgrywkach

Warto wiedzieć, że w nowoczesnych, legalnych bukmacherach możesz typować przeróżne wydarzenia. Dotyczą one rozmaitych dyscyplin. Warto wiedzieć, że nie powinno się jednak grać wszystkich dyscyplin, które są oferowane… Skup się na jednej z nich. Czasami warto wyselekcjonować nawet jedynie konkretne rozgrywki. Może to być nasza rodzima PKO BP Ekstraklasa. Warto oglądać jak najwięcej spotkań. Same suche wyniki często nie oddają tego, co dzieje się na placu gry. Sprawdzaj przewidywane składy, kontuzje itd. Istotna jest także otoczka panująca wokół konkretnego klubu. Jeśli na przykład pensje nie są wypłacane na czas, to jest mała szansa, że piłkarze konkretnego klubu będą szczególnie zmotywowani. Jeśli skoncentrujesz się tylko na jednych rozgrywkach (albo dyscyplinie), to będziesz miał więcej możliwości, by dotrzeć do istotnych informacji pod względem obstawianych wydarzeń. Postępuj tak, jak zawodowcy. Oni zaś nie grają wszystkiego, co ma w ofercie dana firma hazardowa.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button