Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w podmiotach bukmacherskich?

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w podmiotach bukmacherskich?

Często gadasz ze swoimi kolegami właśnie na tego typu tematy? Nie ukrywasz, że marzą Ci się satysfakcjonujące wyniki w nowoczesnych podmiotach hazardowych? Co trzeba mieć tutaj na uwadze? Od samego początku musisz podejmować dobre decyzje. Jest to niezbędne, aby nie narzekać na osiągane rezultaty w podmiotach hazardowych…

Musisz znać podstawy, aby rozpocząć typowanie

To, że ktoś np. bardzo dobrze zna się na piłce nożnej, nie jest tak naprawdę do końca wystarczające, aby regularnie notować zadowalające wyniki w firmach bukmacherskich… Na pewno liczy się tutaj to, by wiedzieć, jak w ogóle obstawiać spotkania futbolowe w podmiotach hazardowych. Na początek trzeba zatem poznać podstawy. Nie wiesz, jak czytać kursy bukmacherskie? Na szczęście tutaj nie ma nic skomplikowanego. Każde wydarzenie ma przypisane do siebie notowania. Są one wystawiane przez oddsmakerów. Np. na spotkanie piłkarskie mogą być kursy 2,00 – 3,10 – 3,30. Im niższe notowanie, tym większy faworyt. Teoretycznie ten klub powinien wygrać, aczkolwiek nie zawsze tak się dzieje. Jeśli typujesz na faworytów, to możesz wygrać relatywnie mniej pieniędzy. W porównaniu do zakładów na tak zwanych underdogów (są to podmioty, które w opinii ekspertów nie mają większych szans na zanotowanie dobrego wyniku). Pamiętaj, że faworyci nie zawsze wygrywają. Co jeszcze jest tutaj ważne? Sposób obliczania potencjalnej wygranej. Musisz tylko przemnożyć kurs, stawkę oraz odjąć od tego podatek w wysokości 12%.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakiego bukmachera online wybrać?

Osoby, które chcą wygrywać w firmach bukmacherskich powinny regularnie poszerzać swoje kwalifikacje. Nie tylko w temacie obstawianego sportu. Jeśli zaś już jesteśmy przy tym aspekcie, to najlepiej jest obstawiać tylko jedną dyscyplinę. Postaraj się być ekspertem w ramach danej dziedziny. Należy także poszerzać swoje umiejętności, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Na pewno trzeba zdecydować się na odpowiedniego buka online. Wszak typowanie przez sieć jest wygodniejsze i bardziej efektywne. Możesz bowiem swobodnie obstawiać ze swojego domu (nawet 24 godziny na dobę). Niezwykle przydatna jest także apka STS. Ogólnie dobrze byłoby zdecydować się na tego właśnie bukmachera. Jest to profesjonalna firma bukmacherska, która zapewnia świetne usługi. Możesz obstawiać kursy wystawione przez STS w punktach stacjonarnych, online lub korzystając z aplikacji mobilnej. Wystarczy tylko, że ją na sam początek pobierzesz, a potem zainstalujesz. Należy zaznaczyć, że STS to firma bukmacherska, która działa w pełni legalnie. Jeśli chcesz wygrywać, to musisz to zaś robić zgodnie z przepisami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Dlaczego opłaca się przede wszystkim typować single?

Możesz obstawiać rozmaite kupony solo, czy akumulowane. Dobrze byłoby finalnie zdecydować się na single. Są to kupony zawierające tylko jedno wydarzenie. Na pewno taka taktyka jest sensowna. Przede wszystkim możesz w większym wymiarze czasowym skupić się na konkretnym wydarzeniu. Dodatkowo im mniej opcji na kuponie, tym większe szanse, że będzie on trafny.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button