Sporty drużynowe kontra indywidualne – gdzie łatwiej przewidzieć wynik?

Sporty drużynowe kontra indywidualne – gdzie łatwiej przewidzieć wynik?

Coraz więcej osób zakłada konta bukmacherskie. Docelowo chodzi zaś tutaj przede wszystkim o osiąganie bardzo dobrych wyników. Jakie sporty typować? Co jest lepsze, by było finalnie mniej niespodzianek? Sporty drużynowe czy jednak zawody indywidualne? Oto nasza analiza tego zagadnienia!

Eksperci polecają do grania sporty drużynowe

Chcesz notować dobre wyniki? Zależy Ci na ograniczeniu do minimum ryzyka porażki? Jest na to sposób. Musisz jednak na sam początek wybrać profesjonalne firmy bukmacherskie. Takie, które są legalne i nie występują w zasobach np. Rejestru Domen Zakazanych. Nie masz pojęcia, gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie online? Zdecyduj się na sprawdzone portale, które publikują ciekawe artykuły na ten temat. Z nich dowiesz się, jakie podmioty hazardowe są szczególnie popularne. Uwzględniaj zaś tylko takie firmy bukmacherskie, które działają zgodnie z przepisami. Możesz tam grać np. sporty drużynowe. Jeśli zaś chodzi o mniejszą liczbę niespodzianek, to są one bardziej rekomendowane ze strony ekspertów. Dlaczego? Weźmy pod lupę np. drużynę siatkarską. Nawet jeśli jeden zawodnik będzie w słabszej formie, to zawsze można go zastąpić. Duża w tym rola doświadczonego trenera, który umie „czytać” to, co dzieje się na placu gry. Jeśli jeden zawodnik u faworyta będzie spisywał się kiepsko, a reszta na swoim dobrym poziomie, to underdog raczej i tak przegra. Słabsza forma pojedynczej jednostki może być bowiem efektywnie „zamaskowana”.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Dlaczego dyscypliny indywidualne są bardziej loteryjne?

Przede wszystkim wynik konkretnej konfrontacji w całości opiera się na jednym zawodniku. Ten gracz nie może otrzymać zmiany itp. Załóżmy, że faworyt (pod postacią tenisisty ziemnego) szykuje się do swojego spotkania. Kurs wynosi na niego 1,50. Jeśli np. ten gracz dozna drobnej kontuzji, to wówczas jego szanse na zanotowanie zwycięstwa będą o wiele mniejsze. Tutaj trzeba bowiem liczyć tylko na siebie. Podobnie jest w przypadku nawet zwykłego zatrucia pokarmowego itd. Jeśli chodzi o sporty drużynowe, to zawsze można dokonać zmian. Oczywiście, brak gwiazdy itd. będzie mocno widoczny. Cały czas dana ekipa może jeszcze powalczyć. A jak osoba uprawiająca sport indywidualny odniesie kontuzję albo zachoruje, to jej szanse na zanotowanie dobrego wyniku drastycznie zmaleją. Warto mieć to na uwadze, kiedy będziesz wykorzystywać bonus bez depozytu w STS. Zdecydowałeś się na tego bukmachera online? Chcesz tam obstawiać? Jak zależy Ci na uniknięciu niespodzianek, to raczej omijaj sporty indywidualne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Na co jeszcze trzeba tutaj uważać?

Na zbyt wczesne typowanie poszczególnych potyczek. Np. teraz mamy poniedziałek i już można obstawiać mecze, które odbędą się za kilka lub nawet kilkanaście dni. Nie można się jednak tak spieszyć. Warto poczekać do samego końca, by zdobyć – na temat danej potyczki – możliwie jak najwięcej informacji. Wówczas zmniejszysz ryzyko, że np. nie będziesz wiedział, iż w szeregach gospodarzy nie zagra topowy strzelec, czy osoba odpowiadająca za rozegranie itp.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button