Betfan Polskie zakłady bukmacherskie online

Polski rynek zakładów bukmacherskich przeżywa w ostatnim czasie prawdziwy renesans. Powstaje coraz większa liczba firm bukmacherskich, które przyciągają do siebie bardzo szerokie grono graczy za pomocą wielu promocji oraz ofert specjalnych. Dzisiaj aby wybić się na rynku bukmacherskim trzeba zainwestować w szereg akcji specjalnych. Każda nowa firma bukmacherska musi o tym wiedzieć. Przykładem takiej firmy jest Betfan. Jest to nowa firma bukmacherska, która pozwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich na terenie Polski uzyskała 29 października 2018 roku. Swoją stronę internetową otworzyła ona pod koniec kwietnia 2019 roku. W poniższym artykule prezentujemy pakiet informacji na temat tej firmy bukmacherskiej. Dzięki lekturze tego artykułu z pewnością można uzyskać szeroką wiedzę na temat oferty tego bukmachera. 

bukmacher betfan bonus
Polskie zakłady bukmacherskie Betfan – Oferta zakładów, bonusy, kod promocyjny

Strona internetowa Betfan – jak się prezentuje?

Każda firma bukmacherska musi pamiętać o tym, że jej strona internetowa pełni niezwykle ważną rolę. To, jak oceni ją po raz pierwszy dany internauta, decyduje o tym, czy zdecyduje się na utworzenie tam konta oraz podejmie długą współpracę. Wiele firm bukmacherskich często lekceważy kwestię wykonania swojej strony internetowej, przez co później traci dużą liczbę graczy. Betfan ucząc się na doświadczeniach pozostałych firm bukmacherskich stworzył witrynę, która jest bardzo przyjazna oraz niezwykle czytelna. To bardzo dobry krok, dzięki któremu z pewnością firma ta zyska duże grono klientów. 

Strona główna bukmachera Betfan www.betfan.pl została przygotowana przez profesjonalistów znających się na swoim fachu – już na pierwszy rzut oka widać, że jest ona bardzo przejrzysta i czytelna. Oprócz tego, wszystkie podstrony ładują się w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu nie trzeba długo oczekiwać. Dominującymi kolorami na stronie są zieleń oraz żółć, jednak każda z podstron posiada nieco inną gamę kolorystyczną. Na stronie głównej jest oczywiście ulokowany baner, w którym opisane są wszystkie najważniejsze promocje tego bukmachera. Z kolei z lewej strony jest lista zakładów bukmacherskich do obstawiania. Po prawej stronie można oczywiście tradycyjnie obstawić pusty kupon.

bukmacher betfan kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Co ważne: kupony można wysyłać o dowolnie wybranej porze dnia oraz nocy. Na tym polega właśnie przewaga internetowej oferty bukmacherów, że można z niej korzystać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Każdy gracz na witrynie internetowej bukmachera Betfan odnajdzie również wszystkie najważniejsze informacje odnośnie promocji, dostępnych metod płatności, zakładów na żywo oraz obsługi klienta. 

Czy Betfan posiada punkty stacjonarne na terenie Polski?

Niestety, w chwili obecnej Betfan nie posiada żadnych punktów stacjonarnych na terenie naszego kraju. Na ten moment spółka koncentruje się przede wszystkim na rozwijaniu swojej działalności w internecie. Z pewnością jest jednak kwestią czasu pojawienie się punktów stacjonarnych Betfan – wiele firm bukmacherskich działa według podobnego schematu, tj. najpierw tworzy stronę internetową, zaś po pewnym czasie inwestuje w rozwój punktów stacjonarnych. 

Na ten moment bukmacher Betfan nie planuje otwarcia punktów stacjonarnych, nawet nie złożona została deklaracja o zezwolenie na taką działalność w terenie.

Oferta bukmachera Betfan – jak prezentuje się na tle bukmacherskiej konkurencji?

Jak bukmacher Betfan wygląda pod względem ilości dostępnych dyscyplin na tle działającej, potężnej konkurencji? Trzeba zauważyć, że naprawdę dobrze. W chwili obecnej liczba dostępnych dyscyplin w Betfan wynosi prawie 30. Wśród nich znajduje się oczywiście piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, rugby, hokej, żeglarstwo i wiele, wiele innych. Bukmacher ma również wiele sportów, które cieszą się mniejszym zainteresowaniem, takich jak pesapallo oraz lekkoatletyka. Oprócz tego, w Betfan jest również duża ilość zakładów dotyczących sfery rozrywki. Mowa tutaj o dużej ilości zakładów dotyczących sfery ekonomii, show-biznesu, sportu i pogody. Są to następujące kategorie:

  • media (np. wyniki programów rozrywkowych cieszących się dużą popularnością, takich jak Rolnik szuka żony, Agent gwiazdy, Big Brother czy Eurowizja),
  • ekonomia (np. obstawianie kursów walut),
  • polityka (wyniki wyborów w Polsce oraz innych krajach Europy oraz świata),
  • sport (obstawianie nazwisk nowych prezesów PZPN, transferów, crossfit itd.),
  • show-biznes (np. zakłady dotyczące głośnych rozstań i powrotów w polskim oraz zagranicznym show-biznesie),
  • pogoda (obstawianie prognozowanej temperatury oraz ilości opadów).

Jak widać, w Betfan można obstawiać zarówno zakłady dotyczące sportu, jak i te związane z szeroko pojętą rozrywką. Betfan kładzie duży nacisk na to, aby spełniać wymagania oraz potrzeby zróżnicowanej grupy klientów. To właśnie sprawia, że firma ta ma ogromne szanse na osiągnięcie spektakularnego sukcesu. My trzymamy za nią kciuki!

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Betfan

Wiele osób rezygnuje z rejestracji u niektórych bukmacherów, ponieważ firmy wymagają podawania informacji dotyczących numeru konta bankowego czy zdjęcia dowodu osobistego. Na szczęście w Betfan nie jest wymagane podawanie tego podczas rejestracji.  

Mamy 90 dni na weryfikację konta, do tego czasu korzystając z konta tymczasowego w Betfan możemy obstawiać mecze, korzystać z promocji i bonusów. To świetna opcja dla graczy, którzy chcą typować mecze od razu po rejestracji konta bez konieczności oczekiwania na pełną weryfikację.

Bukmacher

Jaki bukmacher online oferuje najlepsze promocje i bonusy dla nowych graczy? Czy Betfan to nowy lider z rankingu bukmacherów internetowych? Które zakłady bukmacherskie maja najwyższe kursy? Czytaj nasz blog, a dowiesz się tego wszystkiego z artykułów, które piszemy dla Ciebie.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button