Jak lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

To normalne, że obstawianie zakładów bukmacherskich może wydawać się czymś, co nie jest łatwe – no I koniec końców – nie jest, ponieważ trzeba się naprawdę postarać, jeśli chcemy cokolwiek osiągnąć. Jak więc najlepiej zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?

Jak lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

Wygrywanie u bukmachera nie jest takie proste

Warto zdać sobie sprawę, że czasami wygrywanie u bukmachera wymaga osobistego poświęcenia oraz czasu na wdrożenie i nauczenie się pewnych nawyków i umiejętności. Ponadto zakłady wymagają również pewnych tendencji, które nie każdy gracz może posiadać na samym początku. Aby być dobrym graczem, powinieneś mieć skłonności, takie jak umiejętności analityczne, umiejętność podejmowania ryzyka i umiejętność oceny ryzyka. Nie oznacza to jednak, że osoby, które nie mają tych cech od urodzenia, nie mogą obstawiać – a wręcz przeciwnie, przy odpowiedniej determinacji wszystko jest tak naprawdę możliwe.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Poznaj wszystkie tematy związane z kursami bukmacherskimi

Porównanie kursów i wybór najwyższych kursów jest szczególnie ważne dla graczy grających na zakładach bukmacherskich. Jeśli uda nam się wygrać więcej zwycięstw przy różnych prędkościach w tej samej grze, warto założyć konto u innego bukmachera. Dla ułatwienia porównania warto skorzystać z porównania kursów bukmacherów. Szybko zobaczysz najbardziej dochodowe miejsca w grze i gdzie wygrasz najwięcej pieniędzy. Jeśli jesteś ostrożny w grze, będziesz miał kolejną przewagę. I jeszcze jedno – jeśli nie możesz pozbyć się nawyku kibicowania twojemu ulubionemu zespołowi, to zrezygnuj z tych zakładów, ponieważ nierzadko może się wydarzyć, że taki zakład po prostu obróci się przeciwko tobie.

Rodzaje zakładów, które warto obstawiać

Pamiętaj, legalni bukmacherzy oferują wiele różnych metod obstawiania swoich zakładów. Dwa najpopularniejsze to zakłady pojedyncze i zakłady AKO. Ta ostatnia jest prawdziwą plagą dla graczy, ponieważ kwota wkładu na zakładzie jest stosunkowo niewielka, ale z drugiej strony możliwa kwota wygranej kuponu jest ogromna – ale jak we wszystkim – tu jest haczyk. Mianowicie szansa na wygraną zakładów AKO jest bardzo mała, ponieważ trudno jest wygrać jeden zakład, nie mówiąc już o graniu wielu zakładów pod rząd i liczeniu na wygraną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie kupuj typów bukmacherskich!

Kupowanie typów bukmacherskich od tak zwanych „profesjonalnych” firm to też zły pomysł, ponieważ uważamy, że dla takich firm to tylko sposób na zarobienie pieniędzy na naiwnych ludziach. Nikt nie ma dość pieniędzy, aby kupić kogoś umiejętności w zakresie zakładów sportowych (oprócz bukmacherów). W końcu każdy, kto choć raz stracił swój zakład, wie, że za każdym zwycięstwem stoi porażka. W końcu za zwycięzcami stoi wiele nieudanych kuponów, a ci ludzie po prostu wiedzą, jak obstawiać, aby uniknąć przegranej. Nie jest to łatwe, ale można to osiągnąć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button