Czy warto jest obstawiać u bukmachera Fortuna? – Poradnik bukmacherski

Obstawianie u tego bukmachera zwykle jest polecane dla początkujących graczy – z racji tego, że Fortuna ma szeroką ofertę, oraz wysokie kursy – ale czy tak jest naprawdę? Czy warto jest obstawiać u tego bukmachera? O tym przekonasz się już za moment!

Czy warto jest obstawiać u bukmachera Fortuna? – Poradnik bukmacherski

O czym warto jest pomyśleć, przed rozpoczęciem obstawiania?

Na pewno o tym, czy ta rozgrywka jest aby na pewno dla ciebie. W końcu wiele zależy od ciebie, czy aby na pewno będziesz się dobrze bawił, czy tylko niepotrzebnie wydasz pieniądze. Warto jest też określić, czy na pewno masz ochotę wygrywać, czy tylko się bawić. Po tym, jak zastanowiłeś się już nad tym, możesz rozpocząć wyszukiwanie odpowiedniego, legalnego bukmachera – w tym celu możesz skorzystać z wielu rankingów bukmacherskich, które są dostępne w sieci i pomogą dokonać ci prawidłowego wyboru.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zacząć z graniem u Fortuna?

Oczywiście jeśli zdecydowałeś się grać u Fortuna, to przede wszystkim musisz dokonać rejestracji swojego osobistego konta. Musisz podać bukmacherowi skan swojego dowodu osobistego, adres e-mail, swoje imię i nazwisko, oraz numer konta na który będą przelewane wygrane oraz z którego będziesz wysyłał depozyty. Jeśli chodzi o konto bankowe podane podczas rejestracji, każdy gracz musi mieć swoje własne zarejestrowane konto – oczywiście będzie to również sprawdzane przez legalnego bukmachera. Rejestrując się u bukmachera możesz również wybrać opcję bonusową – czyli promocję na start.

Unieważnianie zakładów

Ze względu na epidemię covid-19 coraz częściej bukmacherzy unieważniają zakłady. W końcu legalny bukmacher może po prostu wycofać zakład, co nie jest zbyt fair dla gracza, prawda Ostatnim dowodem na było postawienie w zeszłym roku na to, kto zostanie przyszłym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Chociaż od wyborów minął miesiąc, nie jest jasne, kto wygrał z powodu podejrzanych głosów, więc firmy powoli wycofały się z tego zakładu (w tym i Fortuna), zwracając pieniądze lub wciąż czekając na 20 stycznia. Naturalnie takie sytuacje są dość rzadkie, ale należy pamiętać o tym, że przecież takie sytuacje wciąż występują, dlatego też bądź ostrożny!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Opinie o Fortuna

Każdy, kto chce poznać prawdziwe opinie o legalnej firmie bukmacherskiej Fortuna, powinien wejść na fora bukmacherskie, ale z drugiej strony należy zachować ostrożność. Zacznijmy od tego, na co należy zwrócić uwagę na forum. Najpierw warto sprawdzić, co inni użytkownicy forum myślą o danym bukmacherze – jeśli tylko jedna osoba chwali bukmachera lub innego, to warto być ostrożnym – choć dla Fortuny opinie graczy są w większości bardzo pozytywne. Oczywiście wszędzie będą głosy negatywne, chociaż szczerze mówiąc, niewielu graczy ma na Fortunę wiele skarg. Oprócz powyższego wycofywania zakładów, raczej Fortuna zaliczyła niewiele potknięć na rynku bukmacherskim.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button