1/8 finałów już za nami – Euro2020

Faza pucharowa 1/8 finałów już za nami, oczywiście jak i w fazie grupowej tak samo i w fazie pucharowej emocje rozpierały nas na tyle, że nie potrafiliśmy usiedzieć w miejscu. Podczas rozgrywek było dużo rozczarowań, ale także znalazło się jeszcze więcej zdumnienia. Aczkolwiek wszystkie drużyny które dostały się do tej fazy rozgrywek na pewno nie są słabe i nie powinno nikogo zdziwić, że graja dalej.

1/8 finałów już za nami – Euro2020

Faza pucharowa

Do fazy pucharowej 1/8 finałów dostały się między innymi takie drużyny jak Walia, Dania, Włochy, Austria, Holandia, Czechy, Belgia, Portugalia, Chorwacja, Hiszpania, Francja, Szwajcaria, Anglia, Niemcy, Szwecja oraz Ukraina. Te reprezentacje dostarczały nam w dalszym ciągu ogrom emocji związanymi z Euro2020. Mecze które rozegrały te drużyny były pełne akcji, goli, zwrotów oraz emocji. Podczas tych barażów nie można było nawet mrugnąć, ponieważ co chwila coś się działo. Właśnie taki futbol kibice chcą oglądać i nic w tym dziwnego skoro grają w nim najlepsze drużyny Europy. 1/8 finałów mistrzostw Europy dostarczyła nam bardzo dużo wrażeń oraz rozczarowań, ponieważ jedne z najlepszych drużyn świata odpadły już na początku fazy pucharowej, co było dla wielu ogromnym zaskoczeniem, ale cóż taki jest futbol, nieprzewidywalny.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Dla niektórych rozgrywki nie poszły według planu

Niektóre drużyny mogą cieszyć się z awansu do 1/4 części finałów, natomiast dla niektórych turniej nie skończył się po ich myśli. Mowa tutaj o jednych z najlepszych drużyn świata czyli obecnych mistrzach świata Francji oraz Portugalii i Niemczech. Wszystkie wymienione drużyny były w tak zwanej grupie śmierci i świetnie sobie poradziły na tym etapie awansując do dalszej części rozgrywek. Niestety na ich nieszczęście odpadli od razu na pierwszej fazie pucharowej co było dla wszystkich bardzo dziwne, ponieważ wszystkie z tych trzech drużyn były faworytami do tytułu mistrza Europy. Jak widać piłka nożna jest sportem nieprzewidywalnym i wraz z załączonym obrazkiem pokazuje, że nie da się w futbolu przewidzieć wszystkiego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kto przeszedł dalej

Do dalszych części rozgrywek przeszły takie drużyny jak Szwajcaria, Hiszpania, Czechy, Dania, Belgia, Włochy, Ukraina, Anglia. Są to reprezentacje które są w 1/4 finałów Euro2020 i to jedne z tych drużyn ma ogromne szansę na tytuł najlepszej reprezentacji Europy. Jest to ogromny zaszczyt oraz tytuł na skale światową o którą walczą najlepsze drużyny z Europy. Mecze o awans do półfinału rozgrywek odbędą się 02.07 to jest piątek oraz 03.07 czyli w sobotę. Z pewnością emocji w tych meczach nie zabraknie, a obejrzenie ich spowoduje jeszcze większą chęć dowiedzenia się kto będzie finalistami Euro2020. Oczywiście jeszcze większą możliwość podkręcenia emocji podczas rozgrywek da wam obstawienie zakładu bukmacherskiego na daną drużynę. Takie połączenie to kwintesencja futbolu, podczas tak ważnych meczów mistrzostw Europy dodatkowo obstawić kupon na jedną albo parę z nich emocje będą sięgały wyżyn.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button