Kody dla nowych typerów od Betclic

Betclic jest bukmacherem, który bardzo szybko zyskuje sobie sympatię kolejnych graczy. Nie można wykluczyć, że na przestrzeni niedługiego czasu będzie to buk, który uplasuje się w czołówce polskiego rynku. Największą zaletą tego bukmachera jest niewątpliwie aplikacja mobilna, która przez wielu graczy jest uważana za najlepszą na rynku. Nie brakuje również szerokiej oferty, dobrych kursów, czy nawet ciekawych zakładów. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta u bukmachera Betclic, to warto dowiedzieć się jaka promocja czeka go na start.

Standardowym bonusem powitalnym u Betclic jest cashback do 550 zł. Bonus betclic obejmuje nasz pierwszy postawiony zakład, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko utraty gotówki. W celu skorzystania z takiej okazji niezbędne będą nam kody promocyjne, a w tym konkretnym przypadku tylko jeden. Podczas rejestracji w odpowiednim polu należy wpisać kod: B550. Dzięki temu nasz pierwszy kupon będzie ubezpieczony do kwoty 550 zł. W następnej kolejności wpłacamy depozyt, po czym stawiamy zakład. Stwierdzenie, że cashback obejmuje zakłady do 550 zł oznacza iż jest to maksymalna granica kwoty jaką bukmacher nam zwróci w przypadku przegranego kuponu. Należy jednak pamiętać, że pozostaje kwestia podatku, który trzeba odprowadzić.

Dlatego też, aby maksymalnie wykorzystać promocję i zwiększyć szansę na zarobek, można zagrać aż za 625 zł (wtedy po odjęciu podatku otrzymamy 550 zł zwrotu). Zwrócone środki trafiają na konto bonusowe i podlegają obrotowi, który wynosi aż ośmiokrotność otrzymanej kwoty. Oznacza to, że jeżeli na przykład otrzymamy 500 zł zwrotu to musimy postawić łącznie 4000 zł, aby móc ewentualnie te pieniądze wypłacić. Obrót ma również wskazany kurs minimalny i wynosi on 2.0. Użytkownik który otrzyma cashback na swoje konto bonusowe, musi dokonać obrotu w ciągu 30 dni od ich otrzymania. 

Inna możliwość z jakiej możesz skorzystać 

Druga możliwość jaka czeka osoby, które interesuje gra u bukmachera Betclic, jest to zakład bez ryzyka. Dzięki niemu możemy swój pierwszy kupon ubezpieczyć najmocniej jak się tylko da i w przypadku niepowodzenia będziemy mogli nawet od razu wypłacić całą zwróconą nam kwotę (oczywiście z odjęciem podatku). Aby tego dokonać, ponownie będzie potrzebny nam kod promocyjny, którego należy użyć przy rejestracji konta u bukmachera. Jest to kod: TYPERVIP i dzięki niemu, możemy skorzystać z najlepszej możliwej formy zakładu bez ryzyka. Oczywiście obejmuje on o wiele mniejszą kwotę niż standardowy cashback 550 zł i wynosi dokładnie 50 zł. Nie mniej jednak, ma on dużo swoich zalet. Przede wszystkim w zasadzie nie ryzykujemy niczym stawiając pierwszy kupon, poza oczywiście kwotą podatku. W przypadku kiedy kupon okaże się być wygrany, to zgarniamy całą wygraną dla siebie. Jeżeli tym razem będziemy mieli trochę mniej szczęścia, to cała postawiona kwota (do 50 zł z odjęciem podatku) zostanie nam zwrócona na konto główne. Oznacza to, że możemy ją od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Nie ma w tym przypadku konieczności dokonywania obrotu całą kwotą, więc należy uznać to za rozwiązanie o wiele bardziej bezpieczne niż standardowy cashback.

Powyżej opisane zostały dwie ścieżki jakie możemy obrać w związku z rozpoczęciem przez nas gry u bukmachera Betclic. Pierwsza z nich obejmuje większe kwoty, ale wiąże się z ryzykiem w postaci obrotu otrzymanego zwrotu. Druga z nich z kolei opiewa na niską sumę, jednakże ryzyko jakichkolwiek strat w naszym budżecie zostało ograniczone do minimum. Należy pamiętać, że bukmacher Betclic często dodaje do swojej oferty bonusy okazjonalne, które również warto na bieżąco śledzić.

Bukmacher

Jaki bukmacher online oferuje najlepsze promocje i bonusy dla nowych graczy? Czy Betfan to nowy lider z rankingu bukmacherów internetowych? Które zakłady bukmacherskie maja najwyższe kursy? Czytaj nasz blog, a dowiesz się tego wszystkiego z artykułów, które piszemy dla Ciebie.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button