Dlaczego wygrana u bukmacherów jest tak trudna do osiągnięcia?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, dlaczego to akurat pomyślne obstawienie zakładu jest aż tak trudne, bo w końcu przecież szanse wydają się równe, czyż nie? Otóż w przypadku zakładów bukmacherskich niestety tak nie jest, dlatego też dziś przedstawimy ci, dlaczego wygrana u bukmachera jest tak ciężka do zrealizowania!

Dlaczego wygrana u bukmacherów jest tak trudna do osiągnięcia?

Bukmacherzy mają większość kart w ręce

Niestety, ale bukmacherzy mają w swoich zespołach najlepszych specjalistów od typowania danego sportu, i tak naprawdę nic dziwnego, że jest ciężko wygrać, ponieważ jak jeden gracz może zwyciężyć przeciwko całej ekipie specjalistów? Cóż, dobry gracz potrzebuje dokładnych obliczeń, a najważniejszą rzeczą jest umiejętność analizowania gier sportowych, aby zapamiętać określone sytuacje i wiedzieć, co będzie się działo następnym razem, gdy postawisz zakład. To samo dotyczy się sprawdzania kursów bukmacherskich, oraz ich zmian przed zakończeniem zakładu.

Zmiany kursów

Firmy bukmacherskie często celowo ustalają niskie kursy dla określonych drużyn, stawiając zakłady, aby zmylić innych graczy. Należy jednak zaznaczyć, że bukmacherzy dysponują bardzo dobrymi analitykami, którzy potrafią dobrać właściwy kurs. Zmiany odgrywają ważną rolę w zakładach sportowych. Pamiętaj też, aby uwzględnić marżę bukową, którą warto uwzględnić w swoim przewodniku po zakładach. To najłatwiejszy sposób wyrażenia współczynnika zysku, jeśli grasz u legalnego bukmachera. Naturalnie staraj się też obstawiać tuż przed zakończeniem możliwego czasu obstawiania, bo wtedy masz najwięcej informacji o danym spotkaniu sportowym, nie mówiąc już o tym, że kurs teraz dużo się nie zmieni.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Zwykle, pod warunkiem posiadania kuponu, aby zrealizować kupon, musisz postawić zakład po wyższym kursie podstawowym. Korzystamy z kuponów obejmujących wiele wydarzeń, aby otrzymywać wyższe wygrane, ale promocje bukmacherskie zwykle mają w sobie jakiś haczyk. Ostatecznie trudno jest wygrać za pomocą bonusów bukmacherskich, co jest normalne, ponieważ firma bukmacherska straci w ten sposób dużo pieniędzy, więc zazwyczaj w regulaminie zawarte są naprawdę wysokie kursy, oraz kilkukrotne obroty zakładem, aby gracz nie miał szans wypłacić całej kwoty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zachowaj spokój!

Ważne jest, aby zachować spokój podczas obstawiania zakładów sportowych, ponieważ jeśli jesteś zbyt podekscytowany wygraną, możesz pomyśleć, że wygrasz ponownie, ale tak zapewne się nie stanie. Jak wiesz, nikt nie wygrał na loterii dwa razy z rzędu. Skoncentruj się na statystykach zakładów i co najważniejsze, spróbuj wyeliminować wszelkie niejasności odnośnie twojego zakładu. Pozwoli ci to lepiej zrozumieć swój styl gry, a nawet jeśli popełnisz błąd, łatwiej będzie go wykryć i poprawić w przyszłości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button