Ranking legalnych bukmacherów w Polsce 2021

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałyby rankingi legalnych bukmacherów w Polsce, gdyby zależały od bonusów i promocji bukmacherskich i niczego więcej? No to już nie musicie się zastanawiać, gdyż chcemy przedstawić wam ranking opierający się tylko i wyłącznie na ocenie promocji powitalnych bukmacherów. Pora ruszać do dzieła.

ranking najlepszych ;legalnych bukmacherów 2020
Ranking najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów 2021

Kryteria tworzenia rankingu bukmacherów

 W niniejszym rankingu przyjrzymy się tylko i wyłącznie promocjom powitalnym następujących pięciu bukmacherów. Są to, kolejno:

  • Betclic
  • Betfan
  • Noblebet
  • PZBuk
  • STS

Jak widać, w rankingu uwzględnimy promocje powitalne zarówno tych bukmacherów, którzy spędzili z nami już trochę czasu, jak i tych zupełnie nowych, którzy ledwo wystartowali swoje usługi. Czy młodość ma szansę wygrać w pojedynku z firmami mającymi sporo gotówki? Zobaczymy!

Na samym początku chcemy Was także przestrzec, że poniższy ranking bukmacherów jest typowo poglądowy i nie należy się nim kierować przy wyborze bukmachera. Promocje są fajne, ale tak naprawdę liczą się przede wszystkim wysokie kursy bukmacherskie. Z promocji warto skorzystać, gdy chcemy zdobyć trochę funduszy na grę, ale zdecydowanie nie można według nich wybierać bukmachera, z którym spędzimy resztę swojego życia. Przyjrzyjmy się temu, w jaki sposób ocenialiśmy promocje powitalne bukmacherów.

betclic polska bonus cashback 550 pln
Darmowy bonus od bukmachera Betclic – Kod promocyjny: KOD550

Istnieją trzy podstawowe typy promocji bukmacherskich. Mowa tu o 

  • bonusie od depozytu
  • freebecie 
  • bezpiecznym zakładzie

Bonus od depozytu to standardowy rodzaj promocji. Polega ona na tym, że nowy klient bukmachera wpłaca pieniądze i otrzymuje za to dodatkową kwotę. Najczęściej jest to drugie tyle, co wpłata. Niestety, ale kwota jest limitowana i nie możemy uzyskać np. 1 miliona złotych, wpłacając jego równowartość. Co więcej, uzyskane pieniądze trafiają na specjalne kont zwane bonusowym i nie możemy ich wypłacić od razu po ich zdobyciu. Wpierw trzeba je obrócić, czyli postawić kupony za odpowiednią wysokość stawek.

Freebet to specjalny rodzaj promocji, który jest wręcz uwielbiany przez graczy. Polega to na tym, że rejestrując się u bukmachera i weryfikując konto,, dostajemy od bukmachera drobne pieniądze, które możemy wydać na zakład. Plusem freebetu jest to, że nie musimy płacić żadnych pieniędzy, a wszystko, co niezbędne do grania otrzymujemy od bukmachera. Niestety, ale kwoty te są niewielkie, więc nie ma mowy o tym, by dużo za to wygrać. Jest to jednak wystarczająco, by przetestować bukmachera, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Zakład bez ryzyka również jest bardzo ciekawy. W tym przypadku musimy jednak wpłacić już pieniądze, ale promocja polega na tym, że postawienie naszego pierwszego kuponu jest prawie całkowicie bezpieczne, nawet gdy przegramy. Prawie, gdyż tracimy kwotę będącą równą wysokości podatku, jaki opłaciliśmy, obstawiając kupon. Jeśli spotkania na kuponie okażą się trafione – wygrywamy to, co nam przeznaczone. Jeśli natomiast przegramy – wraca do nas stawka pomniejszona o kwotę podatku. Niestety, tutaj również nie da nam się uniknąć konieczności wykonania obrotu odzyskaną kasą. 

Ranking bukmacherskich promocji powitalnych

Jak ocenialiśmy legalnych bukmacherów w naszym rankingu? Całkowicie subiektywnie. Miejsca zostały przyznane na podstawie ilości dostępnych promocji, ich rodzajowi oraz wysokości. Pora zabierać się za podsumowanie naszych ocen.

Miejsce 1 – bukmacher Betfan

Polski bukmacher Betfan posiada bardzo intrygującą promocję powitalną. Dostaniemy tu zakład bez ryzyka do 100 złotych Z kodem promocyjnym „BETFAN„. Jeśli nam się nie powiedzie, to odzyskane środki będziemy musieli obrócić pięciokrotnie na kuponach złożonych z przynajmniej dwóch zdarzeń o kursie minimalnym 1.45. Co najciekawsze, zyskujemy nie tyle kwotę zwrotu, ile kasę, która będzie znajdowała się na koncie bonusowym, w momencie zakończenia wykonywania obrotu. Oznacza to, że jeśli mamy szczęście, możemy zdobyć nawet 10 tysięcy złotych. 

Kod promocyjny na bonus 100 LN to „BETFAN„, bonus na stronie www.betfan.pl.

Nie jest to jedyna oferowana przez tego bukmachera promocja. Tak zwany Pakiet Pudziana to główna oferta tego bukmachera i polega na tym, że trzy nasze pierwsze depozyty są objęte dodatkowym bonusem, w postaci 10% od pierwszego depozytu i mnożnikiem wygranej x  10. O co w tym chodzi? Wpłacamy pieniądze do Betfan, zawieramy zakłady za równowartość depozytu na kuponach o kursie minimalnym x 2.00, po czym otrzymujemy do 100 złotych bonusu od depozytu. Obracamy pięciokrotnie bonusem na kuponach z dwoma zdarzeniami z kursem minimalnym 1.45, a w momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na główne, nasza wygrana mnożona jest x 10. Możemy tak zrobić trzy razy. Promocja w Betfan jest naprawdę niesamowita. 

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Miejsce 2 – bukmacher STS

Weteran na polskim rynku bukmacherów również oferuje nam bardzo fajną promocję powitalną. Na start możemy otrzymać 29 złotych w postaci freebetu. Jedynym warunkiem jego otrzymania jest zweryfikowanie tożsamości i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” przy rejestracji na stronie bukmachera www.sts.pl. Bonus ten musimy obrócić trzykrotnie na kuponach o kursie minimalnym 1.91. Niestety, ale liczą się tylko stawki wygranych kuponów. 

Drugim bonusem tego bukmachera jest bonus od depozytu do kwoty 1200 złotych. Tutaj także musimy dokonać trzykrotnego obrotu i niestety, ale też wliczane są tylko kupony wygrane, co oznacza, że zdobycie tych pieniędzy nie jest wcale takie łatwe. 

Bonus bukmacherski w STS jest naprawdę fajny, ale jego zdobycie jest mocno utrudnione przez niewdzięczne warunki obrotu. Z drugiej zaś strony większość bukmacherów wymaga od typerów dużo większych obrotów, stąd promocję powitalną STS oceniamy bardzo dobrze. 

Miejsce 3 – bukmacher Noblebet

Noblebet to jeden z najmłodszych polskich bukmacherów. Nowi klienci otrzymują bonusy od trzech pierwszych depozytów. Pierwsza wpłata uprawnia nas do otrzymania 100% depozytu do kwoty 800 złotych, druga do 50% do kwoty 800 złotych, a trzecia daje nam 100% ekstra do 50 złotych na Sporty Wirtualne. 

Mamy tu do czynienia z nieco mniej atrakcyjną, ale w dalszym ciągu bardzo solidną promocją bukmacherską. W przypadku bonusów od depozytu musimy obrócić je trzykrotnie na kuponach o kursie minimalnym 1.85. Trzeci z bonusów podlega 5-krotnemu obrotowi na kuponach o kursie minimalnym 1.45.

Promocja w Noblebet wydaje się niezła, ale dużym minusem jest to, że jeśli przegramy nasz pierwszy kupon po depozycie, to nie dostajemy nic. Bukmacher nie wręcza nam bowiem gotówki, ale daje 5% od wartości depozytu i dorzuca mnożnik na kupon. 

Miejsce 4 – bukmacher Betclic

Betclic proponuje nam tylko jedną promocję powitalną. Jest to bezpieczny zakład aż do kwoty 550 złotych, bonus tylko z kodem promocyjnym „KOD550„. Stawiając nasz pierwszy kupon, nie musimy więc obawiać się o to, że nie wejdzie. Niestety odzyskane pieniądze podlegają surowym warunkom obrotu, bowiem musimy je obrócić sześciokrotnie, na kuponach o minimalnym kursie 2.00.

Bonus 550 PLN można odebrać na stronie www.betclic.pl.

Jak na tak wielkiego bukmachera uznajemy tę promocję za niezwykle słabą. 

Miejsce 5 – bukmacher PZBuk

Niestety, ale jeszcze gorzej jest w przypadku PZBuk. Ten bukmacher proponuje nam jedynie bonus od depozytu 100% do kwoty 500 złotych. Zdobyte środki musimy obrócić pięciokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00. 

Przyglądając się ofercie na zakłady i promocjom tego bukmachera wydaj nam się, że lepiej omijać go z daleka i skupić się na obstawianiu na innych stronach. 

Bukmacher

Jaki bukmacher online oferuje najlepsze promocje i bonusy dla nowych graczy? Czy Betfan to nowy lider z rankingu bukmacherów internetowych? Które zakłady bukmacherskie maja najwyższe kursy? Czytaj nasz blog, a dowiesz się tego wszystkiego z artykułów, które piszemy dla Ciebie.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button