Wirtualne sporty u bukmacherów – jak je obstawiać? Poradnik 2021

Z racji pandemii, sporty wirtualne, które kiedyś nie były zbyt popularne, w ostatnich czasach sporo zyskały na popularności. Czy warto je jednak obstawiać? O tym dowiesz się już za chwilę!

Wirtualne sporty u bukmacherów – jak je obstawiać? Poradnik 2021

Czym są sporty wirtualne?

Zacznijmy od tego, czym właściwie są wirtualne sporty. Są to zdarzenia sportowe, generowane losowo przez komputer. Są podobne do gier komputerowych, z tym wyjątkiem, że to nie my siedzimy za klawiaturą lub padem, ale wszystkim zajmuje się specjalnie przygotowany algorytm. Można powiedzieć, że gry wirtualne bardziej przypominają loterie niż zakłady bukmacherskie.

Mimo to są one w pewnym stopniu oparte na statystykach, a zasady obstawiania są już bardzo podobne do tradycyjnych zakładów bukmacherskich. Wirtualne sporty to świetna okazja do obstawiania, zwłaszcza podczas okresów, w których nie ma wydarzeń sportowych. Niewątpliwą zaletą obstawiania zakładów na wirtualne sporty tego jest to, że możesz je obstawiać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo gra średnio trwa 10 minut, a gracze mogą śledzić każde wydarzenie w czasie rzeczywistym, co jest ogromnym plusem, z racji tego że w czasie pandemii mało kto grał w prawdziwym życiu, nieprawdaż?

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie sporty wirtualne możesz obstawiać?

Do wyboru masz najpopularniejsze sporty, takie jak: wyścigi koni, psów, siatkówka, koszykówka, tenis i oczywiście piłka nożna. Z racji tego że różni bukmacherzy oferują taką usługę, to zaaranżowanie będą się nieznacznie różnić od siebie, chociaż nie powinno to nam przeszkadzać w obstawianiu wirtualnych zakładów sportowych. Oczywiście, jak wspomnieliśmy, są to tylko pojedynki komputerowe oparte na zadanych algorytmach, ale liczba lig, konkurencyjnych rynków, a nawet dyscyplin może się znacznie różnić.

Wirtualne sporty to nie e-sporty

Wirtualnych zakładów sportowych nie można mylić z rozgrywkami e-sportowymi. To, co opisujemy, nazywa się sportami wirtualnymi – a różnica między nimi jest ogromna. Sporty wirtualne są realizowane poprzez ustawienie odpowiednich algorytmów, a e-sport to w dużej mierze gra komputerowa, w której uczestniczą prawdziwi gracze, a wynik zależy od umiejętności każdego gracza.

Z technicznego punktu widzenia znacznie łatwiej jest to określić. Pod tym względem nie różnią się one całkowicie od klasycznych, prawdziwych sportów i ich zakładów. Tutaj możesz również wybrać pojedynki indywidualne, handicap, liczbę bramek, etc. Wszystko zależy od popularności danego sportu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

U kogo możemy obstawiać zakłady na wirtualne sporty?

Na pewno u takich legalnych bukmacherów jak Fortuna oraz STS. Obecnie są to jedyni bukmacherzy, którzy oferują taką usługę na Polskim rynku, ale znając życie, prawdopodobnie za niedługo reszta bukmacherów doda do swojej oferty możliwość obstawiania zakładów na sporty wirtualne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button