Co warto wiedzieć o typach sportowych?

Każdy, kto chce wygrywać w zakładach sportowych, powinien rozumieć ten rodzaj ,,pomocy”. Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy dla Ciebie te wskazówki, które pomogą Ci zrozumieć bliżej typy sportowe!

Co warto wiedzieć o typach sportowych?

Czym są typy sportowe?

To przewidywanie, jaki będzie wynik danego zdarzenia sportowego. To, ile możemy ostatecznie wygrać, zależy od wybranego przez nas zakładu. Jego zasada jest prosta, ponieważ im więcej zakładów stawiamy, tym bardziej teoretycznie stawiamy. Jednak na większości forów te typy są zwykle dostępne tylko dla bardziej zasłużonych użytkowników, ale czasami niektóre typy mają również zastosowanie do wszystkich graczy, więc miej oczy szeroko otwarte i cierpliwie szukaj typów.

Nowa wiedza ci się przyda

Jeśli chcesz zdobyć nową wiedzę o tym, jak wygrywać u bukmachera, wykorzystanie ich jest idealnym sposobem na osiągnięcie tego celu – poprawisz swoje umiejętności bukmacherskie lub zdobędziesz nową wiedzę na temat zakładów, ale pamiętaj też o tym, że każdy może wpisać sobie w internet ,,typy na euro” bądź inne hasła, dlatego stosuj je z rozwagą.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Nawet najlepszy typ czasem przegrywa

Zakłady sportowe są ustawione w taki sposób, że buk ma zawsze wygrywać, a gracze próbują wykorzystać jego błędy, aby zmienić tę sytuację. Zarabianie pieniędzy to główny cel gry, ale musimy pamiętać, że nie jest to łatwe. Dlatego gracze starają się wykorzystywać typy, aby zapewnić wsparcie, ale zawsze warto pamiętać, że żaden typ nie gwarantuje wygranej za każdym razem. Dlatego też jeśli chcesz ograć bukmachera, musisz się nieco postarać.

Nie obstawiaj za dużo!

Zakład postawiony przez dobrego gracza nie może nigdy przekroczyć połowy jego dochodów. Inwestowanie w typy zamiast ich marnowania to najlepsze, co możemy zrobić. Wracając do tematu, generalnie lepiej będzie mniej zarabiać, a więcej tracić, prawda? Dlatego pamiętaj o częstym obstawianiu. Jednak niektórzy ludzie nie mogą kontrolować swoich pragnień, więc mogą postawić tylko na to, co mają. Czekają na to tylko polscy bukmacherzy, więc jeśli chcesz wygrać, nie korzystaj z płatnych typów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego nie warto korzystać z typów sportowych?

Ponieważ zapłacisz podwójną cenę za brak gwarancji zwycięstwa. Nie można sobie z tym poradzić w żaden inny sposób, ponieważ jak wspomniano powyżej, nie będziesz w stanie zagwarantować, że wygrasz dany typ ze 100% pewnością u bukmachera – bo nikt tego nie zagwarantuje. Oczywiście znajdą się ludzie, którzy twierdzą, że ich sekret jest w 100% korzystny, ale w większości przypadków są kłamcami i tylko czekają na twoje pieniądze, próbując cię oszukać. Z tego powodu też lepiej jest wspierać się darmowymi typami, oraz wskazówkami, które możesz znaleźć na forach bukmacherskich – w innym wypadku bardzo ciężko będzie ci podłapać cokolwiek, co pomoże ci wygrać z bukmacherem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button