Jak zacząć obstawiać piłkę nożną u bukmachera Fortuna?

Dyscypliną sportową królującą wśród polskich bukmacherów jest zdecydowanie piłka nożna. Jako że przez większość Polaków uważana jest za sport narodowy, a jej popularność w Polsce jest nieporównywalna z jakimkolwiek innym sportem, to właśnie na jej obstawianie decyduje się najwięcej nowicjuszy w branży. Wybór często pada tutaj na bukmachera Fortuna, który na naszym rynku cieszy się ogromnym, budowanym przez prawie 25 lat zaufaniem, a którego oferta została praktycznie stworzona z myślą właśnie o tej dyscyplinie sportu. Jak zacząć obstawiać piłkę nożną u tego operatora, by nie tylko skorzystać z pełnej jego oferty promocyjnej, a przy okazji obstawiać po prostu sukcesywnie?

obstawianie piłki nożnej w fortunie
Jak obstawiać mecze piłki nożnej w Fortunie

Obstawianie piłki nożnej w Fortunie

Już przy samym podchodzeniu do obstawiania piłki nożnej musimy zdawać sobie sprawę z tego, jak istotne jest tutaj odpowiednie przygotowanie. Jako że jedną z najtrudniejszych rzeczy, a zatem wybór bukmachera, mamy już za sobą, możemy skupić się na samym obstawianiu. Najlepiej byłoby odpowiedzieć sobie na poniższe pytania:

  • W jakiej formule chcemy obstawiać? Wyniki spotkań możemy typować zarówno w formule na żywo, jak i przedmeczowo i każda z tych opcji diametralnie zmienia sposób naszego podejścia do zakładów.
  • Jaki mamy budżet? Im większy budżet, tym lepiej, jednak niezależnie od tego, jak wysoki by nie był musimy rozporządzać nim w sposób jak najbardziej rozsądny.
  • Które rozgrywki wybrać? Najlepiej zdecydować się wyłącznie na jedną ligę i zostać w niej ekspertem – z czasem można poszerzać spektrum obstawiania, jednak początki powinny zakładać właśnie jeden rodzaj rozgrywek.
  • Czy jesteśmy odpowiednio przygotowani? Właściwa analiza zarówno samej ligi i jej obecnego statusu, jak i drużyn biorących udział w rywalizacji w jej obrębie to podstawy. W następnej kolejności skupić się powinniśmy na konkretnych spotkaniach i porównaniu dwóch biorących w nich udział zespołów.
  • Czy wiemy, jak obstawiać? Początkowo warto decydować się na zakłady SOLO, a zatem takie z jednym zdarzeniem – później z kolei możemy zająć się kuponami AKO, czyli obstawiać po kilka spotkań w jednym tygodniu rozgrywek w obrębie danej ligi.
sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy a piłka nożna w Fortunie

Jeżeli wcześniej nie mieliśmy okazji korzystać z oferty bukmacherskiej Fortuny, warto, abyśmy zainteresowali się jej bonusem powitalnym, w ramach którego otrzymamy 1000 złotych na darmową grę – wystarczy, że wpłacimy dokładnie tyle po dokonaniu rejestracji na stronie www.efortuna.pl (w przeciągu 10 dni), a następnie kwotę tę obrócimy czterokrotnie w przeciągu miesiąca (na kuponach z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90). 

Warto też zrobić użytek z tak zwanego zakładu bez ryzyka, dzięki któremu otrzymamy zwrot do 100 złotych w przypadku, gdy pierwszy obstawiany przez nas kupon okaże się przegrany – jest to opcja idealna, jeżeli jesteśmy początkujący i jeszcze nie jesteśmy pewni swoich decyzji, ale stanowi też świetne zabezpieczenie również w przypadku, gdy jesteśmy dobrze przygotowani do obstawiania meczów.

gra w pokera online
Legalne gry karciane w Betgames STS online

Podchodząc do obstawiania piłki nożnej w Fortunie wręcz musimy zarejestrować się w jej programie lojalnościowym. Po pierwsze, jest to darmowe i może przynieść nam wiele długofalowych korzyści, a po drugie – za samą rejestrację możemy pozyskać punktową równowartość 20 złotych na darmową grę. Wraz z czasem, za każde wydawane u bukmachera 2 złote będziemy dostawać jeden punkt w programie lojalnościowym, a zgromadzone punkty wymienimy na ciekawe nagrody (w tym bonusy bukmacherskie przypominające ten powitalny, ale opiewające na mniejsze kwoty). Aż żal byłoby nie skorzystać – zwłaszcza, że wystarczy wypełnić odpowiedni formularz.

1 Liga w Fortunie

Fortuna jest oficjalnym i tytularnym sponsorem 1 Ligi Piłki Nożnej Mężczyzn w Polsce. W związku z tym oferta tego bukmachera właśnie związana z tym poziomem rozgrywek jest najszersza, a sam operator prezentuje najatrakcyjniejsze kursy właśnie na spotkania rozgrywane w jej ramach. Dodatkowo można u niego liczyć na mnóstwo konkursów ściśle związanych właśnie z 1 Ligą. Spotkania w jej ramach możemy obstawiać zarówno w formule przedmeczowej, jak i na żywo, przy tym często okraszone są transmisją telewizyjną – nieocenioną w przypadku obstawiania w formule na żywo.

Bukmacher

Jaki bukmacher online oferuje najlepsze promocje i bonusy dla nowych graczy? Czy Betfan to nowy lider z rankingu bukmacherów internetowych? Które zakłady bukmacherskie maja najwyższe kursy? Czytaj nasz blog, a dowiesz się tego wszystkiego z artykułów, które piszemy dla Ciebie.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button