Jak zarejestrować się u bukmachera? Szybka rejestracja – poradnik

W chwili obecnej każda firma bukmacherska musi oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Jeszcze kilkanaście lat temu z usług bukmacherów można było korzystać wyłącznie za pośrednictwem punktów stacjonarnych. W chwili obecnej jest zupełnie inaczej: bukmacherzy mają swoje strony internetowe, dzięki czemu kupony można wysyłać bez wychodzenia z domu przez 24 godziny na dobę. Jak działa system szybkiej rejestracji u poszczególnych firm bukmacherskich? Na to pytanie udzielamy odpowiedzi w niniejszym artykule. 

jak zarejestrować się w sts
Szybka rejestracja w zakładach bukmacherskich online

Szybka rejestracja u bukmacherów – jak to działa? 

W chwili obecnej szybka rejestracja u bukmacherów jest funkcjonalnością dostępną praktycznie u każdego bukmachera. Oczekiwania typerów z roku na rok są coraz większe, dlatego firmy bukmacherskie jak Betfan czy STS nieustannie wprowadzają szereg usprawnień. Szybka rejestracja pozwala na niezwykle szybkie, pozbawione zbędnych formalności założenie konta u bukmachera bez konieczności podawania szczegółowych danych. Szybka rejestracja tym się różni od pełnej, że nie trzeba podawać numer rachunku bankowego czy wstawiać skanu dowodu osobistego. Oszczędzamy mnóstwo czasu, który możemy spożytkować na obstawianie zakładów bukmacherskich. 

Mimo tego, iż szybką rejestrację wyróżnia cała masa atutów, to jest to jednak system mający kilka wad. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, że osoby mające konto tymczasowe u bukmachera założone w ramach szybkiej rejestracji nie otrzymują pełnego pakietu bonusów oraz obowiązują ich dodatkowe limity na grę. Co najważniejsze: osoba mająca konto tymczasowe nie może wypłacić zgromadzonych przez siebie środków za grę na swój rachunek bankowy. Szybko jednak można zmienić status swojego konta z tymczasowego na stały poprzez wczytanie skanu dowodu osobistego oraz podanie numeru rachunku bankowego. To wystarczy, aby móc cieszyć się pełną ofertą danej firmy bukmacherskiej. 

bukmacher betfan kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Szybka rejestracja u bukmachera STS 

Jak dokładnie przebiega proces szybkiej rejestracji w firmie bukmacherskiej STS? Na początku wchodzimy oczywiście na stronę internetową bukmachera www.sts.pl i klikamy w duży zielony przycisk nazwany „Zarejestruj się”. Naszym oczom ukaże się formularz składający się z trzech kroków. W pierwszym kroku musimy wpisać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz ustalamy hasło.

Drugi etap rejestracji polega na wpisaniu numeru dowodu osobistego (bez konieczności wysyłania skanu dowodu), adres zamieszkania, datę urodzenia oraz kraj pochodzenia. Na samym dole ulokowane jest również pole, w którym można wpisać kod bonusowy. Dzięki kodom bonusowym można zyskać dodatkowe promocje i atrakcje pozwalające na jeszcze większe wygrane. 

Szybka rejestracja u bukmachera Fortuna 

W firmie bukmacherskiej Fortuna obowiązuje szereg limitów dla graczy, którzy zakładają konto tymczasowe. Pierwszy jest limitem na grę, który wynosi maksymalnie 5000 złotych. Drugi limit to czas, w którym obowiązuje dane konto tymczasowe. Oznacza to, że mamy 28 dni na to, aby po szybkim zarejestrowaniu się zmienić status konto tymczasowego na konto standardowe. 

Bukmacher

Jaki bukmacher online oferuje najlepsze promocje i bonusy dla nowych graczy? Czy Betfan to nowy lider z rankingu bukmacherów internetowych? Które zakłady bukmacherskie maja najwyższe kursy? Czytaj nasz blog, a dowiesz się tego wszystkiego z artykułów, które piszemy dla Ciebie.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button