Jak typować overy i undery?

Polscy Eksperci od bukmacherki często typują właśnie takie zakłady. Dotyczą one ilości goli w konkretnej potyczce. Czym kierować się stawiając swoje pieniądze na overy i undery? Chcesz się tego dowiedzieć? W takim razie warto przeczytać dzisiejszy artykuł.

jak obstawiać under over w zakładach
Obstawianie zakładów under / over – Czy to się opłaca?

W jakich ligach pada dużo/mało goli?

Każda osoba powinna sobie zapamiętać, żeby zdecydować się na odpowiednie rozgrywki ligowe. Warto korzystać w tym celu z profesjonalnych statystyk. Dzięki temu będziesz wiedzieć, gdzie pada stosunkowo dużo goli, a gdzie tych bramek jest relatywnie niewiele. Osoby, które chcą grać na overy powinny chętniej decydować się na rozgrywki z tej pierwszej grupy. Dzięki temu jest większe prawdopodobieństwo, że zainwestowana gotówka nie zostanie stracona, ale powiększona.

Interesują Cię undery? W takiej sytuacji warto wybrać ligę, która charakteryzuje się stosunkowo małą ilością goli. Z tych bardziej znanych rozgrywek jest to m.in. francuska ekstraklasa. Statystycznie rzecz ujmując, w Ligue 1 pada bowiem relatywnie mało trafień.

Polscy bukmacherzy jak LVbet i Betfan bardzo chętnie dodają wysokie kursy na takie zdarzenia, jeśli wejdzie nam kupon to wygrana jest dużo wyższa niż przy tradycyjnych zakładach 1×2.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Statystyki i absencje bardzo istotne

Statystyki warto sprawdzać także pod kątem konkretnej drużyny. Załóżmy, że masz zamiar grać systemem na overy 2.5. Wybrałeś już odpowiednią ligę? Pamiętaj, że trzeba zdecydować się na rozgrywki, która zasadniczo obfitują w bramki. Potem należy krok po kroku analizować konkretne drużyny. Jak to robić? Warto m.in. sprawdzać, czy dana ekipa strzela stosunkowo sporo goli w spotkaniach domowych lub wyjazdowych – w zależności od danej potyczki. Tak samo należy zweryfikować rywali. Przeciwnicy zdobywają dużo goli? Poza tym niemało tracą? Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że over 2.5 wejdzie bez większych kłopotów. Można też bardziej zaryzykować i zagrać choćby over 3.5 (aby wygrać, w meczu muszą być co najmniej 4 bramki).

Decydując się na takie zakłady bukmacherskie należy także sprawdzać – bardzo dokładnie – wszystkie absencje. Obecnie dostęp do takich informacji jest wyjątkowo prosty. Między innymi możesz wchodzić na strony internetowe konkretnych klubów. Są też różnego rodzaju portale internetowe. Nie brakuje tam zapowiedzi potyczek, które odnoszą się także do przewidywanych składów. W danej konfrontacji nie zagrają najlepsi strzelcy po jednej i drugiej stronie? Jeden jest kontuzjowany, a drugi zawieszony za kartki? W takiej sytuacji naprawdę musisz się zastanowić, czy będzie to dobry wybór. Zwłaszcza, że często brak najlepszego zawodnika sprawia, że potencjał ofensywny danego klubu jest zdecydowanie mniejszy. Wtedy zamiast overa 2.5 lepszym wyborem będzie under 2.5.

Bukmacher

Jaki bukmacher online oferuje najlepsze promocje i bonusy dla nowych graczy? Czy Betfan to nowy lider z rankingu bukmacherów internetowych? Które zakłady bukmacherskie maja najwyższe kursy? Czytaj nasz blog, a dowiesz się tego wszystkiego z artykułów, które piszemy dla Ciebie.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button