Poradnik bukmacherski – jak grać na zakładach online?

Granie na zakładach online często wiąże się z porażką – czy to z powodu niewiedzy, czy też dlatego, że dany gracz tak naprawdę nie ma odpowiedniej ilości doświadczenia. Jednakże z drugiej strony, jeśli to czytasz, to zapewne starasz się dowiedzieć czegoś więcej na temat zakładów bukmacherskich – dlatego też nie przedłużając, dziś pokażemy ci, jak lepiej grać na zakładach online!

Poradnik bukmacherski – jak grać na zakładach online?

Rankingi bukmacherskie

Zanim zaczniemy mówić o graniu u bukmachera, przyjrzyjmy się samemu bukmacherowi. Generalnie bukmacherzy to firmy, które przyjmują zakłady na określone wydarzenia (takie jak sport czy polityka, a nawet nietypowe wydarzenia). Warto wspomnieć, że zakres usług oferowanych przez firmy bukmacherskie jest bardzo szeroki – od piłki nożnej, koszykówki czy siatkówki, przez mało znane zajęcia sportowe, po takie sytuacje, jak wybranie papieża. Istnieją dwie podstawowe „różnice” między legalnymi firmami bukmacherskimi na polskim rynku bukmacherskim. Chodzi nam o te legalne firmy, oraz nielegalne, ale to temat na inny poradnik.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Firmy zajmujące się bukmacherką, również mogą operować wyłącznie w internecie, stacjonarnie, bądź też w sposób hybrydowy. Oczywiście dla największych bukmacherów różnica jest niezbyt wielka, ponieważ w tym przypadku zazwyczaj działają oni zarówno online, jak i stacjonarnie. Ponieważ pandemia pokazała nam swoje kły, coraz mniej bukmacherów wybiera pierwszą opcję – i przenosi się do internetu.

Rejestracja u bukmachera

Podstawowym wymogiem wszystkich legalnych bukmacherów jest ukończenie 18 lat – ten wymóg jest regulowany przez prawo i nie można go w żaden sposób uniknąć. Teraz następnym punktem jest miejsce, w którym chcesz postawić. Jeśli chodzi o tak zwane „ziemniaki” (stałe miejsca w których możesz obstawiać bukmacherskie), jest to bardzo proste – zatrzymaj się, postaw zakład, zapłać i czekaj na wynik. Sytuacja w przypadku gier online jest nieco inna, ponieważ musisz zarejestrować się w wybranej firmie bukmacherskiej, następnie potwierdzić swoje dane osobowe (zwykle za pomocą dowodu osobistego), a następnie wpłacić środki na swoje prywatne konto. Dopiero wtedy możesz zacząć obstawiać online. Oczywiście założenie takiego konta wydaje się wymagać dużo pracy, ale nawet początkujący gracze mogą wykonać tę pracę w ciągu kilku minut. W końcu bukmacherzy zawsze starają się wszystko upraszczać do minimum, aby nie zakłócać rejestracji klientów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o tym, aby ustalić limit, ile obstawiasz

Kolejną ważną kwestią jest to, że musisz wiedzieć, ile pieniędzy wydajesz na zakłady bukmacherskie. To kluczowa kwestia, aby ochronić się przed uzależnieniem od zakładów bukmacherskich – dlatego też pamiętaj o tym, że najlepiej jest odłożyć sobie na przykład te 50,100 albo nawet i 200 złotych na obstawianie miesięcznie – i nigdy nie przekraczać tego limitu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Polskie zakłady bukmacherskie

Back to top button